Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél külföldre dolgozni a...

Elmennél külföldre dolgozni a hegyekben egy eldugott részre ahol 1100 eurot kereshetnél?

Figyelt kérdés
Tegyük fel lenne egy lehetőséges külföldön,de viszont a hely az isten háza mögött lenne a hegyek között ahol munkán kívűl semmit nem lehet csinálni!Csak dolgoznál és semmi másra csak mondjuk kirándulásra lenne lehetőséged és heti 1 szabad napod lenne.Bevállanád ezt így mindentől majdnemhogy elzárva?Úgy értem egy városhoz képest a mozgás tered le lenne korlátozva nagyon..annyi hogy szép hely és elszórtan van egy két ház a környéken.
2012. aug. 25. 09:59
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Vagy is inkább úgy értem hogy meddig lehet ezt így csinálni ilyen elzártan egy kis közösségben?Mert ugye ott nincs mozi,színház,kocsma vagy bármely olyan szórakozási lehetőség ami a városban van.És nem utolsó sorban ismerkedni sem nagyon lehet...
2012. aug. 25. 10:02
 2/36 A kérdező kommentje:
A kérdést azért tettem fel mert lenne egy ilyen lehetőségem de ott úgy érzem mgányos lenne az ember,se ismerkedni és igazából semmit nem lehet csinálni,persze dolgozni megy oda az ember de azért még is más egy városban haza menni mint ott e hegyekben ahol semmit nem lehet csinálni,és bizony ott könnyen rátőr az emberre a magány.
2012. aug. 25. 10:08
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés.1100 euro nekünk most nagyon jól jönne :) Párommal kimennék,egyedül nem hinném.
2012. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%

1.vagyok


Én szeretem a hegyeket meg az ilyen helyeket,ha valakivel mennék,bevállalnám,de amint irtam,egyedül nem.

2012. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, hogy mi a célok és mennyit tudsz keresni. Ha rövid időre keresel álláslehetőséget, mert a keresetedből akarsz egy kitűzött célt megvalósítani, és jó a kereset, akkor azt hiszem vállalnám. Egyéniség és életkor kérdése, hogy meddig lehet bírni. Szerintem 25 éves kor alatt max. 6-12 hónapig lehet bírni a világtól elzártságot. 25 felett talán valamivel tovább, akkor már könnyebb nélkülözni a nyüzsit. Persze attól is függ, milyen munkáról van szó. Ha magas hegyvidéki szállodáról, ott azért kibírható, mert a vendégek jönnek-mennek és még ha külföldiként valahol a háttérben dolgozol, akkor is érzékeled, hogy vannak emberek körülötted. Ha viszont egy hegyi gazdaságban, akkor már egy kicsit gáz lehet a helyzet.
2012. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Ja bocsi most látom hogy nem írtam oda hogy EGYEDÜL,ha van párod ha nincs.Egyedül mehetnék csak,de mivel rólam van szó és én egyedül vagyok,vizsont szeretnék magamnak párt találni így úgy érzem hogy még jobban korlátozva vannak a lehetőségek,vagy lennének ilyen téren.Már 1.5 éve nincs partnerem és már így is elég magányos vagyok hogy városban élek.Akkor mi lenne ott?Igaz a munka lekötné a figyelmem de akkor is..
2012. aug. 25. 10:15
 7/36 anonim ***** válasza:
88%
Én pont ilyen jellegű melóra vágyom,csak egy bolt legyen elérhető távolságban. A helyedben nem hagynám ki!
2012. aug. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
76%
Ennyi pénzért mindenféleképpen kimennék! :D
2012. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

ma 10:13


Igen hegyi hotelról van szó,ami lényegében a semmi közepén van,a legközelebbi falu kb 15 km-re van,de ott a környéken egy két ház található.


10:16


Mennyi idős vagy?Férfi vagy nő vagy?

2012. aug. 25. 10:22
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
1100 euró nem sok, én annál többet keresek, szóval nem mennék ki. De ha havi 70000 Ft-on tengődsz, akkor szerintem nincs mit veszítened, menj ki pár hónapra, gondolom a szállást, étkezést fizetik, alkalmad nem lesz, hogy elköltsd a pénzt, szóval ha beáldozol egy évet akkor több mint három és fél millával jössz haza.
2012. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!