Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél külföldre dolgozni a...

Elmennél külföldre dolgozni a hegyekben egy eldugott részre ahol 1100 eurot kereshetnél?

Figyelt kérdés
Tegyük fel lenne egy lehetőséges külföldön,de viszont a hely az isten háza mögött lenne a hegyek között ahol munkán kívűl semmit nem lehet csinálni!Csak dolgoznál és semmi másra csak mondjuk kirándulásra lenne lehetőséged és heti 1 szabad napod lenne.Bevállanád ezt így mindentől majdnemhogy elzárva?Úgy értem egy városhoz képest a mozgás tered le lenne korlátozva nagyon..annyi hogy szép hely és elszórtan van egy két ház a környéken.
2012. aug. 25. 09:59
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
A cím most már látom hogy félre sikeredett mert mindenki azt gondolja hogy az 1100 euroval van a gondom.Nekem azzal van a bajom hogy ahol van,az isten háta mögött a semmi közepén.Igazából a magánytól tartok inkább.Semmi nincs ott,a hotel mellett van kb 5 vagy 6 hát és mellette egy ku.rva nagy erdő..a legözelebbi falu pedig 20 km-re van.
2012. aug. 25. 10:58
 22/36 anonim ***** válasza:
én kimennék 1 félévre, vagy 1 évre és akkor jól megtömném a zsebeimet és visszajönnék, vagy ha már ott vannak ismerősök, kapcsolatok ott elhelyezkedni egy jobb helyen. :) szerintem ne hagyd ki
2012. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

A jelenlegi helyzetemben egy órán belül összecsomagolnék és indulnék. A magánnyal semmi bajom, a hegyeket meg imádom. Évekig el tudnám viselni ezt a helyet.

F/40+

2012. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Kimennék egy évre, a fizetésem nagy részét félretenném és vennék itthon egy saját házat.
2012. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Bocsi most olvasom, hogy drága ott az élet, stb, hát így nem mennék oda. Szakácsként tényleg találhatsz jobbat is.
2012. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
50%
Jól értem, 1100 euro havonta úgy, hogy a szállás és az étkezés ingyenes? Mi a fenén gondolkodsz????? Ha az 1100 eurohoz hozzá adod a lakbért és a havi kaja árát, akkor szerintem simán kijön az az 1700 euro, sőt több is. Mert azt én is tudom ismerőstől, hogy kint ez a kettő területtől függően simán lehet akár ezer euro is havonta. Az meg hogy nincs szórakozási lehetőség, közben csak 15 kilométer a falu, szerintem vicc. Meg lehet tenni ennél többet is Pesten, a valahová el akarsz menni.
2012. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit kell állnod az 1100 Euro-ból. Mert, ha lakhatást, mindent, akkor az elég kevés...
2012. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

ma 13:54


Semmit nem kell!Minden zsebben landol..

2012. aug. 25. 13:55
 29/36 anonim ***** válasza:
En megtettem, harom eve csinalom, de mar nem sokaig, felretettem sok penzt, ezert jöttem, erre jo volt. Nem tudok mire költeni, mert a szabadidöm es a lehetösegem is keves ra, igy tökeletes sporolni. Viszont örökre nem tudnek igy elni.
2012. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell fizetned, 1100 euró tiszta bevételed lenne, ott van az erdő, nyugalom van, és te még itthon agyalsz azon, hogy menj-e?

Mégis mit kéne csinálni, milyen munka? Ha nem mész, mehetek én?

2012. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!