Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél külföldre dolgozni a...

Elmennél külföldre dolgozni a hegyekben egy eldugott részre ahol 1100 eurot kereshetnél?

Figyelt kérdés
Tegyük fel lenne egy lehetőséges külföldön,de viszont a hely az isten háza mögött lenne a hegyek között ahol munkán kívűl semmit nem lehet csinálni!Csak dolgoznál és semmi másra csak mondjuk kirándulásra lenne lehetőséged és heti 1 szabad napod lenne.Bevállanád ezt így mindentől majdnemhogy elzárva?Úgy értem egy városhoz képest a mozgás tered le lenne korlátozva nagyon..annyi hogy szép hely és elszórtan van egy két ház a környéken.
2012. aug. 25. 09:59
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha ebben van már szállás és kaja is és azon fölül van az 1100 akkor. Amúgy a francokat, nagyon kevés az az 1100 euró, ha abból kell lakást bérelni, enni külföldön.
2012. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

ma 10:24


Igen ott a hegyekben ez elég kevés pénz,mert én utánna kérdeztem egy két ismerősnél akik ilyen hüttékben és ilyen magasabb helyen dolgoznak hogy kb ilyen 1500-1700 környékén keresnek még a mosogatók is megkeresik az 1250-1300 euro nettóban!Én szakácskánt keresnék 1100 és rajtam jóval nagyobb a stressz és a felelőség mint egy mosogatón!Igen jó az 1100 ha állják a kaját és a szállást,de viszont ha azt számolod hogy 300-400 euroval kevesebb az egy évre lebontva olyan 3500 euro környékén van és még nem számoltam bele a 13. és esetleg a 14. havit.Szóval az a 3500 euro minusz évente az akár hogy is nézem majdnem 900 ezer ft.Egy használt autó ára!

2012. aug. 25. 10:30
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

erről a Ragyogás jut eszembe... :) bocsi az offért.

amúgy én nem mennék, nekem lételemem a közösség. de ez egyénfüggő:)

2012. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy szakács vagy? Akkor francokat! Sokkal jobb helyet is találsz kint szakácsként. Több pénzért és nem a senki földjén.
2012. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
48%
Hát ha neked ez az ajánlat jutott, akkor vagy elfogadod és kimész, vagy nem és főzöl itthon havi 80-ért :) Ha ezen az álláson ilyen semmi pénzért gondolkozol, akkor nyilván nem keresel túl sokat itt.. Akkor meg szerintem ne nagyon válogass.
2012. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
67%
Már úton lennék, ha ilyen lehetőségem lenne. Utálom a várost, a hangzavart, a bűzt, a tömeget. Pláne hogy itthon ennek a pénznek a felét sem keresem meg. Még annyi pénzért is elmennék, amit itthon keresek (minimálbér).
2012. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

ma 10:35


Bocsánat kicsit félre érthető a cím,mert én nem a pénzt keveslem.Hanem amit a kettővel elötted író írt.Nem tuom hogyan viselném azt a bezártságot és magányt,azt számold bele ott hogy te kapsz egy kis 10 nm-es szobát és abban élsz 1 évig mondjuk.Ott nincs az hogy a hülye kollégák után elmegyen a haverokkal beüllni a kocsmában,vagy bemegyek egyet csajozni a városban egy kicsit leeresztenia gőzt.Ott egy éven keresztül össze vagy zárva ugyanazokkal az emberekkel nap mint nap het 6 napban 10 órát heti egy szabad nappal.Vnnek helyek ahol még külön szobád sincs,hanem egybe raknak két embert egy kis lukba mint kb egy börtön cella.A napod arról szól hogy felkelsz,bemész reggel 9-re.délután 3-ig,utánna zimmer stunde,este 6-ig.utánna vissza este10-ig,11-ig.

Én a magánytól félek és a befásultságtól és az inger szegény környezettől...

2012. aug. 25. 10:41
 18/36 anonim ***** válasza:
10.13 vagyok: A kommentjeid alapján nem javaslom, hogy kimenj. Ha itthon is magányosnak érzed magad, ott sokkal rosszabb lesz, ad abszurdum még a depresszió veszélye is fennáll. Nincs az a pénz, amiért ezt meg szabad kockáztatni. Szakácsként ismerkedési lehetőséget nulla, be vagy zárva a konyhába, és hajtasz, min .... Ráadásul azt tapasztalod, hogy körülötted mindenki többet keres, csak azért, mert ő ottani. Nem tenne jót neked, ha kimennél.
2012. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Aupair voltam egy világvégi faluban, ahol szintén semmi nem volt, és szinte senkivel nem lehetett ismerkedni. Nem gondoltam, hogy zavarni fog, mert nem vagyok az a nagy partiarc, mégis elég hamar idegesíteni kezdett, hogy az egyedüli szabadidős tevékenységem az otthon ülés. Egy évig kibírtam, de ha nem határozott idejű lett volna a szerződésem, tuti felmondok. Annyiból mondjuk nem rossz, hogy a többi dolgozónak se nagyon lesz mit csinálni, szóval mégiscsak lesz kivel töltened a szabadnapjaidat. Az 1100 euró egyébként hosszútávon tényleg nem sok, de ha csak egy-két évig csinálnád, hogy pénzt gyűjts, arra sztem jó.
2012. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

ma 10:35


Nem nem válogatok és nem 80 ezerért dolgozom,2 hete jöttem haza egy másik helyről,de csak azért mert volt egy kis balesetem és nem tudtam dolgozni de mivel sürgőssen kellett neki ember így nem tudott tovább alkalmazni.Ott 1500 nettót kaptam készhez és egy nagyobb 3000 fős faluban voltam a központban!Így szezon végén elég nehéz már találni...


10:44 ma


Nem nem ottani,rengeteg embert ismertem meg ott kint,többnyire szlovákokat és magyarokat és van köztük olyan aki 1600 nettot megkeresi.Ahol voltam legutobb ott a mosogató is 1250 eurot kapott készhez.

2012. aug. 25. 10:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!