Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél külföldre dolgozni a...

Elmennél külföldre dolgozni a hegyekben egy eldugott részre ahol 1100 eurot kereshetnél?

Figyelt kérdés
Tegyük fel lenne egy lehetőséges külföldön,de viszont a hely az isten háza mögött lenne a hegyek között ahol munkán kívűl semmit nem lehet csinálni!Csak dolgoznál és semmi másra csak mondjuk kirándulásra lenne lehetőséged és heti 1 szabad napod lenne.Bevállanád ezt így mindentől majdnemhogy elzárva?Úgy értem egy városhoz képest a mozgás tered le lenne korlátozva nagyon..annyi hogy szép hely és elszórtan van egy két ház a környéken.
2012. aug. 25. 09:59
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

ma 14:12


Merre fele vagy?Vagy voltál?Hogy bírtad a magányt??

2012. aug. 25. 14:18
 32/36 anonim ***** válasza:

Gondolom valamilyen közelekedés van a falu,vagy kisebb városok irányába hiszen a túristák is eljutnak valahogy.

Ha kiakartok kapcsolódni elmenetk 2 tálca sörrel a hegyekbe,lesznek munkatársaid is,szóval nem leszel teljesen egyedül.Ha ez az egy lehetőség van,akkor én megelégednék vele,de megértem a problémádat.

2012. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

"Kimennék egy évre, a fizetésem nagy részét félretenném és vennék itthon egy saját házat."


Számolj már, egy jobb új autót nem tudsz belőle venni, nem hogy házat.

2012. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

tegnap 23:02


Kinek mi a jobb?Ha ezt veszed már olyn 1.4 millió körül lehet kapni egy mazda 6-ost ami elég megbízható és szép autó is és azzal el lehet menni még jó pár száz ezer km...

hát ha beleszámoljuk a 13. és 14. havi fízetést is akkor az kb olyan 15 ezer eurora jön ki,ami éves szinten forintban olyan 4 millió.Hosszú távon éri meg mondjuk 3 év alatt 12 millió ha nem is egy ház de egy kisebb hitel mentes lakás és egy autó ára.Azért itthon nem keresed meg soha ezt a pénzt úgy hogy kajádat állják.Az 1100 azért kevés mert ennél központibb helyen keresnek 1500 eurot.Dez 1100 sem rossz,itt azzal van baj hogy az ilyen helyeken ami ennyire fent van a semmi közepán ahhoz viszonyítva kevés,mert van ismerősöm egy szlovák srác ő egy hasonló helyen keresi meg az 1800 eurot..de itthon soha nem keresel meg még egy 1100 sem..

2012. aug. 26. 00:22
 35/36 anonim ***** válasza:
Rabszolgának a pokolba? Nem, kösz. Kivéve, ha tetszene a munka és jól kijönnék az ottani emberekkel. De akkor se sok évig.
2012. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

(14.12)


Nemetorszagban vagyok. Hol jobb, hol rosszabb. Az elejen meg egesz jo volt, mert jo volt a tarsasag, de lecserlödnek az emberek, bele is untam mar nagyon a helybe, az emberekbe, a mindig ugyanolyan munkaba, minden napom teljesen ugyanolyan. A szabadnapjaimon elmegyek nagyobb varosba, hogy ne örüljek meg. De örülök, hogy lassan vege, mar nincs sok, hogy elerjem az anyagi celom, illetve, hogy eleg es megfelelö tapasztalatom van, igy könnyen tovabb fogok tudni lepni.

2012. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!