Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok, ha a 42...

Ti hogy reagálnátok, ha a 42 éves anyukád bejelentené, hogy találkozgat egy pasival?

Figyelt kérdés
szûleim még kis koromban elváltak, nem tartják a kapcsolatot m
2012. aug. 25. 10:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Örülnék, hogy nincs egyedül, talán épp megtalálta az igazit :)
2012. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól kezdve boldogabb lesz, és türelmesebb lesz veled is, és még az is meglehet, hogy egy igazán jó fej pótapukád lesz.

Légy nyitott, ez egy normális igény minden felnőtt embernél.

2012. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ez önmagában is öröm, de gondolj bele...Neked is jobb, ha egy aranyos pasival jön össze..a család a legfontosabb.Az emberek nem jókedvükben válnak. 42 évesen még anyukád előtt az élet...segíts neki azzal, hogy pozitívan állsz a barátjához.
2012. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki.

De te nem örülsz gondolom,ha igy feltetted ezt a kérdést.

2012. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
42 évesen még fiatal az ember, még jó, hogy találkozgat pasival. Az lenne a fura, ha nem találkozgatna. Semmit nem szólnék. Sőt, ha a gyerekem bele akarna szólni, igencsak mérges lennék, mert kb semmi köze hozzá. Ja, és pont ennyi idős vagyok. :)
2012. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el biztosan "találkozgatott" máskor is, azután hogy elvált apádtól még nem szűnt meg nő lenni.

Valószínű ez most komoly kapcsolat, ezért jelentette be neked.

Készülj fel hogy lehet hogy gazdagodsz egy pótapukával.

2012. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem nagyon kis fiatal lehetsz, és meglep, hogy ilyen "szörnyen öregek" is randiznak. Gondolom, a szexuális életük meg már szinte rémisztő dolognak tűnik :) Pedig ez teljesen normális. Normálisabb, mint hogy 12-13 éves gyerekek kérdezgetik itt, hogy gáz-e, hogy még szűz vagyok.
2012. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki.Nem lesz boldogtalan és depressziós,így neked is könnyebb lesz az életed.
2012. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnék? Neki is joga van a párkapcsolathoz, meg randizni, nem is öreg még, szóval ha ő boldog akkor én is az vagyok... Amúgy én anyám is 42 éves, és van pasija...
2012. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Erdekel is engem, az o elete, azt csinal amit akar. Felnott no es cseppet sem oreg 42 evesen. Erezze csak jol magat, ehhez nekem nincs sok kozom.
2012. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!