Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiakadnal ha anyosod bejelente...

Kiakadnal ha anyosod bejelentene este, hogy ott akar aludni nalatok?

Figyelt kérdés

Tegnap este telefonalt haza a ferjem, hogy az anyja atutazoban van a varoson hazafele, de itt akar aludni nalunk es rambizza a dontest.Ha nem akarom akkor haza megy.

Tudni kell, hogy eleve gyulolom a nalunk alvasokat, mert nagyon kicsi a lakas es tuti, hogy at kell lepkedni az itt alvon, kenyelmetlen.Ettol fuggetlenul szokott nalunk aludni, mert szol elore es fel tudok keszulni a fogadasara.Lelkileg is, mert nehez termeszet.

Mondtam, hogy elore kene szolnia, igy nem, megneztem meg harom vonata is volt haza a hivas utan.Szoval nem kellett volna az allomason ejszakaznia vagy ilyesmi.A gyerek foga jon es orulok h mar aludt.Nagyon hangos a no, senkire nincs tekintettel, tdtam ha jon akkor nem fog aludni a gyerek.

De abban maradtunk h nem jon.Ferjem korabban jott haza a munkabol, este tizkor ami eleve fura volt.Kinezek es az anyjaval jott.

Felulbiralta a dontest a ferjem es nem is irt h hazahozza.Engem hidegzuhanykent ert. A gyereket is felverte.



Ti kiakadnatok?Vagy en dramatizalom tul?Nem latok a m regtol meg mindig ezert kerem ki a velemenyeteket.


2012. júl. 16. 08:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nem jelentene gondot ha anyós itt akarna aludni.

Ha elmegy leültök a férjeddel és megbeszélitek hogy többet ilyen ne forduljon elő.

2012. júl. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem Te drámázod túl a dolgokat. Valószínű, hogy a lakás közös, akkor a párod miért ne vihetné fel saját édesanyját egy éjszakára, meg merem kockáztatni, hogy akár kérdezés nélkül is.
2012. júl. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Vajon fordított esetben hogyan döntenél, ha a te édesanyád akarna 1 éjszakát ott aludni?
2012. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Egyáltalán nem akadnék ki. Egy házasság velejárója az anyós. Ha nem akar hozzám költözni, csak néha egy-egy éjszakát nálunk tölteni, akkor az bármennyire is nehezen jönnék ki vele, akkor is elviselhető. Ha egy kis alkalmazkodó képesség van benned, akkor ez még úgy is elviselhető, ha se te, se a gyerek nem alszol ilyenkor jól.
2012. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Könyörgöm, a férjed anyja! Egyetlen éjszakáról volt szó, ha jól értem, nem egy hónapról! Lehet, hogy csak az unokáját szerette volna látni, vagy a fiát, vagy akármi. Nekem az jön le, hogy eléggé utálod az anyósodat, és biztosan nem is tökéletes, de ezt már szerintem túlzás, hogy még mindig ezen morogsz, amikor valószínűleg már el is ment...
2012. júl. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Ha úgy alakulna, nyugodtan aludhatna nálunk az anyósom. Tök mindegy milyen, ennyire kell kicsit engedni, alkalmazkodni, segíteni, ha szükséges. Te dramatizálod túl szerintem.
2012. júl. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

az én csőrömet is b.szná, ha előbb azt mondja,hogy "drágám, a te döntésed, ha azt akarod ,haza megy" aztán meg csak haza viszi. nem azt írta a kérdező,hogy vakarja a vakarnivalót a nagy lakásába, hanem egy kicsi lakásról van szó. Én tudom milyen kényelmetlen is, mikor egymást kell kerülgetni. Mamát körbeugrálni,nem mászkálhatok ugyan úgy.

szerintem jogos a részedről.

2012. júl. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nem akadnek ki. Nem tudom, de ez nekem termeszetes, hogy a ferjem anyjanak annyi joga van nalunk vendegeskedni, mint a sajat edesanyamnak. Ha o hivna fel, hogy epp itt van, itt aludna, akkor is orommel fogadnam.

A kicsi lakas kenyelmetlem, a fogzo gyerek is, de itt egy ejszakarol van szo.

Egy gyerekkel mi is laktunk meg egy szobas lakasban, akkor meg kulfoldon eltunk es volt, hogy egy honapra hivtuk ki anyost. Nem volt munkaja, depis volt, az unokat ritkan latta. Matracoznunk kellett; kenyelmetlen volt, volt, hogy az oruletbe kergettuk egymast, de siman kibirtuk volna es utana is szivesen lattam.

A ferjedet annyiban nem ertem meg, hogy eleve miert kell rad biznia a dontest, miert kellet elso korben neked dontened. Az o edesanyja, gondolom kozosen eltek ott, elsore is eldonthette volna egyedul es szolt volna neked konkretan, hogy jon az anyja es kesz.

2012. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem akadnék ki. Valószínűleg elsőre beleegyeztem volna és nem ért volna hideg zuhanyként hogy felülbírálta a döntésemet. Ráadásul ki vagyok én hogy megtiltsam neki hogy a saját anyja a közös lakásunkban alhasson???


Te dramatizálod túl.

2012. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Ebben az a legfurább, hogy rád bízzák a döntést, utána pedig az ellenkezőjét teszik. Átutazóban van, tehát nem hozzátok indult, közben meg úgy dönt, hogy nálatok alszik. Nem szeretem az ilyet. Jó pár éve házas vagyok, de nálunk még csak fel sem merült ilyen ott alvásos téma egyik szülő részéről sem. Főleg nem így, hogy szinte akkor tudom meg, mikor már az ajtóban állnak. Neked adok igazat.
2012. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!