Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tart egy fellángolás?...

Meddig tart egy fellángolás? Szeretem, imádom a párom, de valaki más is beleette magát a fejembe.

Figyelt kérdés

a párommal 2 éve vagyunk együtt, mostanában elég sokat beszélgetünk az eljegyzésről is. az elejétől fogva hosszú távra tervezünk, mindketten megtaláltuk a másikban azt az embert, akivel egy életet akarunk leélni. folyamatosan őrületesen szerelmes voltam, egészen pár héttel ezelőttig, amikor megismerkedtem egy fiúval. a húgaimmal mentünk el a balatonra néhány napra kikapcsolni, ott találkoztunk, aztán valahogy azt a pár napot végig együtt töltöttük. nem volt semmi, nem csaltam meg a párom, és megfogadtam, hogy soha többet nem keresem ezt a fiút, és megígértettem vele, hogy ő sem fog engem keresni. ez így is lett, csakhogy mióta hazajöttem, örökké ő jár a fejemben, ennek nagyjából másfél hete. mikor már nagyon fel akar robbanni a fejem, megkeresem facebookon és a képeit nézegetem... tudom, hogy szánalmas vagyok, és nagyon-nagyon szeretném kiverni őt a fejemből, igyekszem minél kevesebbet gondolni rá. szeretnék visszatalálni a páromhoz, boldog voltam vele, még mindig imádom, mikor kettesben vagyunk, olyankor sokszor eszembe jut, hogy hogy tudtam egyátalán csak ránézni egy másik férfira, de aztán eszembe jut valamiről, egy fagyiról vagy egy zenéről, és megint kész.

segítsetek, kérlek, mivel tudnám felgyorsítani a felejtés folyamatát? nálatok, ha volt már hasonló szitu, meddig tartott egy ilyen fellángolás?

23L


2012. aug. 25. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Ha pasi lennél, rögtön azt írnák, hogy "tipikus pasi"!!

"Néhány napig külön van és már megy a far.ka után"


Te meg mész a pö.köd után!!

2012. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Igen, ha férfi lennél, mindenki támadna, így most mindenki segíteni és sajnálni fog..
2012. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez szerintem nem olyan nagy baj. En is 3 eve elek egyutt a parommal. De a nyaron megismertem egy fiut ( haverja) tetszett nagyon is tetszik de ennyi nem csaltam meg es nem is fogom. Majd elmulik.
2012. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Én a férfiaknak is ugyanazt írom, túl sokat általánosítotok férfiak...

Sajnos sokan nem hiszik el, hogy a szerelem, vonzódás erős kémia, hormonok, stb., és nem kell rögtön szétmenni, megcsalni a másikat, nem a kapcsolat a rossz.Én mindig ezt sulykolom mindenkibe, hátha végre felfogják.


Mivel nem fogod látni, élőben, így elég kevés, egy hónap se lesz kb.

Próbálj meg még többet foglalkozni pároddal, és koncentrálj rá, ami eddig volt, ami várhat rátok!

2012. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%

"Szeretem, imádom a párom, de valaki más is beleette magát a fejembe."


Még saját magadat is becsapod,nem szereted te annyira a párodat mint ahogyan te azt gondolod


"mindketten megtaláltuk a másikban azt az embert, akivel egy életet akarunk leélni"


Hihetetlen hogy ennek ellenére mégis más f*szára pályázol.és még ti nők panaszkodtok hogy a férfiak nem hűségesek.Az a vicc az egészben ha úgy érzitek hogy a pasitokkal normálisan lefogjátok élni az életeteket akkor egyből félre akartok kúrni


"amikor megismerkedtem egy fiúval. a húgaimmal mentünk el a balatonra néhány napra kikapcsolni, ott találkoztunk, aztán valahogy azt a pár napot végig együtt töltöttük. nem volt semmi, nem csaltam meg a párom,"


Ne hazudj,egyértelmű hogy jól kitágított

2012. aug. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Pasi vagy nő, tökmindegy. Nem szereted eléggé a párod. Vagy túl jó dolgod van.

Egyébként egyszerű: ne nézegesd a képeit, ha eszedbe jut, gyorsan gondolj valami másra. Pár hét.

2012. aug. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"megtaláltuk a másikban azt az embert, akivel egy életet akarunk leélni. folyamatosan őrületesen szerelmes voltam, egészen pár héttel ezelőttig, amikor megismerkedtem egy fiúval."


A másik rovatban "vérre menő küzdelemben" azt írták a "kolléganőid", hogy egy szerelmes lány sosem pasizna !!


"nem csaltam meg a párom"

Jaj, dehogynem! Minimum, hogy csókolóztatok.

(Legalább így anonim valld be.)


Amúgy is fejben dől el minden...

2012. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!