Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem már egyszerűen elegem...

Nekem már egyszerűen elegem van mindenből. Az egész életből úgy ahogy van. Javaslatok?

Figyelt kérdés

Nincs kedvem senkihez és semmihez.

Az életem minden téren sz*r.

Rossz a párkapcsolatom, anyámmal és főképp apámmal borzalmas az élet. Nagyon keveset keresek, nem jut semmire amire szeretnék. Fáj mindenem. Nem bírom a meleget.

Ahhoz lenne kedvem hogy egyedül elmenjek valahova 1 hétre és kikapcsolódjak. Már beszélgetni sincs kedvem, és ahhoz sincs kedvem hogy kifejtsem az életemet hosszabban, mert egyrészt nagyon hosszú lenne, másrészt alig olvasná el valaki. Mi a fenét csináljak? Mihez kezdjek? Valami hasznosítható, jó ötletetek? Köszi



2012. aug. 25. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is. Nem tudok mit mondani.
2012. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így vagyok en is..ugy elmennék vhova kikapcsolni...menjunk el együtt :))
2012. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, nő
2012. aug. 25. 23:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Egzisztenciát kell kialakítani és önállósodni kell.

Szerintem nem ártana különköltözni és egy számodra nem érdektelen és jól kereső állást keresni.

2012. aug. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

23:39

Mert ezek a dolgok manapság csak egy csettintésre mennek, igaz?

2012. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

úgy tűnik, elfáradtál nagyon... de szerintem lesz erőd kilábalni, csak nem kell mindent egyszerre :)


Az első, hogy legyen valaki, akivel átbeszélitek, hogy mit lehetne tenni. (nem elég csak felsorolni, mi nem jó, hanem valami újat is kell találni)


- van valaki jó barátnőd?

- rendbe tudnátok tenni a kedveseddel a kapcsolatotokat?

ha igen, Ő is az elsők között szerepel, ha meg már sehogy se menthető, akkor érdemes lezárni.

-ha túl tudtok jutni a gondokon, akkor lehet, hogy együtt is nézhetnétek albérletet?


aztán jöhet a MUNKA kérdése. Van-e megfelelő végzettséged, hogy azt dolgozhasd, amit szeretnél? Mit lehetne tenni, hogy több pénzed legyen? esetleg a jelenlegi munkád mellett még tanulni/dolgozni valamit? tanácsadó központ?


és végül, ha el tudsz költözni, lehet, h szüleiddel is jobb lesz a kapcsolatod.


Szóval szerintem lépésről, lépésre:)

Sok sikert:)

2012. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!