Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleslegesen aggódok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleslegesen aggódok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

tudom, fiatal vagyok (14L), de mégis egyre gyakrabban tör rám ez az érzés...

még sosem volt barátom és nem szoktam "elmenni pasizni", úgy érzem még meglennék fiú nélkül, de attól még érdekelnek, imádom a férfi nemet! szerintem olyan csodálatosak! :) (persze vannak kivételek, de azok mindig)

persze gyakran fantáziálgatok, milyen barátnő lennék, stb.

és itt jön a "probléma". én nem tartom magamat egy átlagos lánynak, aki csak felszínes témákról tud beszélgetni, és hasonlók. érdekel a világ, imádom a zenét, meg az életet úgy ahogy van, kicsit exhibicionista is vagyok. az a vajom, hogy mi lesz ha nem fogom tudni rendesen megmutatni az egyéniségemet a fiúknak, és így átlagos csajnak fognak elkönyvelni (volt már rá példa), pedig nem olyan vagyok amilyennek gondolnak! öltözködésben is próbálok csinos lenni és "nem átlagos", hanem egyedi, mert ez is az önkifejezés egyik módszere. :)

nem akarok olyan lány lenni aki nem tud beszélgetni a fiúkkal, és akivel csak unalmas dolgokat lehet csinálni, mert én nem ilyen vagyok, de félek hogy a fiúk majd ilyennek fognak tartani.

az osztályomból jóban vagyok a fiúkkal, de mivel ők elég gyerekesek még, ezért csak poénkodni szoktunk.

nem akarok majd könnyűvérű lenni, olyan szeretnék lenni, hogy akiért megküzdenek a fiúk, és minden egyes mondatom olyan nem megszokott (pl amikor elhívnak valahová és erre a válasz, stb.)

attól félnék hogy lefagynék ezekben a pillanatokban, kínos csend lenne és nem tudnám megmutatni magamat..


2011. okt. 13. 21:45
 1/9 A kérdező kommentje:

a kérdést átfogalmazom:

szerintetek feleslegesen aggódok, vagy mit csináljak, mi a véleményetek?

2011. okt. 13. 21:45
 2/9 anonim ***** válasza:

" imádom a férfi nemet! szerintem olyan csodálatosak! "


Köszönjük!

2011. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha 30feletti lennél és nem lenne pasid és gyereked,megérteném,hogy aggódsz...De 14 évesen?Felesleges,hidd el nekem!22/F
2011. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az exhibicionizmust nem abban az értelemben értem hogy kóros hajlamok, és nemi testrészek mutogatása, hanem inkább törekvés az egyéniség, stb,. felfedéséért.
2011. okt. 13. 21:52
 5/9 anonim ***** válasza:

ezen teljesen felesleges aggódnod nem egyrészt nem is kell megmutatnod magadból mindent, ha kívűlről tetszel neki úgy is meg akar ismerni és akkor elbűvölheted az egyéniségeddel. Erre az "imádom a férfi nemet! szerintem olyan csodálatosak! "- ra még visszatérünk 5 év mulva :)


pussz ;)


21/F

2011. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 DiMalto ***** válasza:
ennyi idösen teljesen mindegy,mit hogyan teszel vagy h miröl, hogyan beszélsz,egy sráccal nem az alapján fog megitélni,ebben a korban két eshetöség van: kivered neki és ku.va vagy,vagy nem vered és hül.e pi.sa!!!!! ne foglalkozz azzal ki mit mond rólad,tedd azt amihez kedved van!!!!!
2011. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj feleslegesen !
2011. okt. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tipikus tinikori aggályok, no para! :-)
2011. okt. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezek alapján okos lány lehetsz, sok fiú ilyet szeretne, akivel lehet normálisan beszélni, érdekes személyiség (feltéve hogy az érdekes most jót jelent) és nem csak a hülyeségből áll ki. Ha emellett szép is vagy, akkor meg pláne.


Ennyi idősen viszont nem szoktak komoly kapcsolatok lenni. Rossz esetben egyszer megdugnak oszt cső. Jó esetben jártok egy hosszabb ideig, de nem most fogod megtalálni a vőlegényedet. Én se tervezek nagyon komoly kapcsolatot, inkább rövidebbeket.


Sok hozzád hasonló fiú van, akinek van saját stílusa, elképzelése dolgokról, tud értelmesen beszélgetni, olyanok, amilyen te vagy. Ugyanakkor sokan még éretlenek, buták, nekik hozzájuk hasonló lány kell. Hidd el, meg fogod találni a hozzád illő pasit. Ne félj a kudarctól, inkább fogadd el. Attól tartok, hogy olyan fiúkkal is fogsz találkozni, akik átlagos lánynak hisznek, mert ők maguk is átlagosak. Ne hagyd, hogy ez kedved szegje.


De mégis hol fogsz megismerkedni értelmes fiúkkal? Nos, ez jó kérdés. Bulikban bizony megkérdőjelezhető a társaság intelligenciája, más konkrét helyet meg nem tudok. Erre én is szívesen kapnék választ (persze én lányokat keresek)


15/F

2011. okt. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!