Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társkereső oldalas problémám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalas problémám van. Feleslegesen aggódok szerintetek?

Figyelt kérdés

Járok egy sráccal, akit egy ilyen társkereső oldalon ismertem meg. Valamelyik nap megemlítette, hogy ő több ilyen oldalon is fent van... Néha megnézem, hogy azon az oldalon belépett-e, amelyiken "megismertem". De ki tudja, hogy a többit milyen gyakran használja...


Átvertek már párszor, pedig nem vagyok naiv... De már nagyon bizalmatlan vagyok mindenki felé :( Szerintetek van félni valóm?


2012. jan. 1. 14:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ha már a társkeresőkig jutottál akkor van
2012. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Neked kell ismerned a srácot, de nem feltétlenül aggódnék.


Mióta jártok?

2012. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a srácot, nem tudom milyen a természete. Ha az én barátnőm fenn lenne társkeresőkön és használná is őket, annak nem örülnék túlzottan.
2012. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Még csak 1 hete járunk, de ő tényleg nagyon illik hozzám. Mondta, hogy szerinte is összeillünk, és én olyan "más vagyok". Nem olyan, mint a többi barátnője.. :/
2012. jan. 1. 14:15
 5/19 A kérdező kommentje:

Hát én se örülnék.. De azt azért mégse kérhetem, hogy törölje. Én se töröltem a profilomat. Meg is mondtam, hogy elolvasom az üzeneteimet, elutasítom őket, stb.

De ahol én fent vagyok, le is tud "nyomozni", tehát hogy mikor léptem be például.

De én a többi oldalon nem tudom őt "lenyomozni". (nem találtam erre jobb szót..)

2012. jan. 1. 14:16
 6/19 A kérdező kommentje:
Ráadásul nincs fent 1 közösségi oldalon sem, így a barátainkon kívül senki sem tudja, hogy együtt vagyunk. És ha esetleg találna valakit neten, bejelölné facebookon látná, hogy van barátnője.. De így meg nem .. :/
2012. jan. 1. 14:22
 7/19 A kérdező kommentje:
Ráadásul lelki-ismeretfurdalásom is van amiatt, mert gyanúsítgatom. Nem mondom ki neki, csak magamba őrlődök. Nagyon aranyos srác, csendes, visszahúzódó típus... De ott van bennem az a rossz érzés, hogy mi van ha..
2012. jan. 1. 14:25
 8/19 anonim ***** válasza:

1 hét az semmi, még járásnak is alig nevezném.


Én annak idején a csajozas.hu-n, kb. fél év után inaktiváltam magam, és most 4 év egy esküvő és egy gyerek után is szerintem megvan a profilom, bár már az adatokra nem emlékszem...

2012. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Jó, a tiéd 1 példa..

Nálam már a kapcsolat elején is fontos az, hogy ne legyen senki más rajtam kívül. Vagy ez nagy kérés? :/

2012. jan. 1. 14:28
 10/19 anonim ***** válasza:

én is próbálkoztam a társkereső oldalakkal,de szerintem nincs sok értelme.mert aki ott be mutatkozik, úgyis a leg jobbat mutatja,és nem említi a hibáit.

nálad ha épp használja a "párod" úgy hogy nem akar veled lenni,jobbat akar keresni,de addíg is kell neki csaj.szerintem

2012. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!