Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak egy csók. Ezt most...

Csak egy csók. Ezt most higgyem el és bocsássak meg?

Figyelt kérdés

6 hónapig voltam távol tőle de úgy látszik nem bírta ki. Ameddig nem voltam addig az unokatesóm néha átjött (amúgy is szokott néha) és ők elvoltak. Amikor hazajöttem volt egy fura érzésem és amikor kettesben maradtunk megkérdeztem, hogy dugtak-e de azt mondta hogy nem, megint megkérdeztem és mondtam, hogy legyen őszinte de azt mondta, hogy csak egy csók volt. csak... Nem tudom, hogy ezek után hogy fogok bízni benne vagy hogy mi legyen. Nem nagyon hiszek neki és szerintem több is volt. Nem hiszem el hogy nem bírta ki. Mit csináljak?

30/F


2012. aug. 26. 11:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű kis rokonai vannak neked is...:(

Nem tudom, sajnos én annyira elvesztettem a bizalmam ilyen téren az emberekben, hogy nem tudnám elhinni. Ne tudnék neki megbocsájtani.

2012. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%
ha nem vagytok házasok dobd ki a francba
2012. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 okoska31 ***** válasza:
100%

ott nem csak csók volt. egyetértek a másodikkal.


az unokatesód meg egy ócska görény.

2012. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki ,hazudott,megcsalt,a saját unokatesóddal ,ki tudja még mire képes,Én nem tudnék bízni,hinni neki többé.
2012. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 okoska31 ***** válasza:
100%
Tudod, a nők amit bevallanak, az mindig csak a harmada annak, ami az igaz. (amerikai pite 2 - de van benne igazság...)
2012. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Házasok vagyunk. Van egy gyerek is.
2012. aug. 26. 12:03
 7/27 okoska31 ***** válasza:
63%

ez így egyre szebb.... a gyerek miatt békülni akarsz és bízni, igaz?


nehéz lesz - próbáld meg, hátha sikerülni fog.


azért szorongasd meg (nem fizikai értelemben értem) az asszonyt.

2012. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
66%

Ha a férjedről van szó és gyermeketek is van, akkor a helyedben mindenképpen adnék neki még esélyt.


Ezért én nem borítanék egy házasságot, várnék még vele és hagynám, hogy lecsillapodjanak a kedélyek. Ne faggasd. Amit akar, azt úgy is elmondja majd, amit nem, azt pedig jobb, ha nem tudod, hidd el.


Azt, hogy tudsz-e benne bízni a továbbiakban, az idő dönti el. Higgadjatok le és beszélgessetek minél többet.


A helyedben azért ezt az unokatestvér nem látnám többet vendégül.

2012. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%
hat biztos hogy nem csak csók volt ember, ha 14 évesek lennétek még el is lehetne hinni, de így? hol az eszed? egy percet se szánj rá többet, dobd ki...és az unokatesód, hát aytám én nem mondom mit csinálnék..
2012. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
ja gyerek is van??? hát ez kemény...
2012. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!