Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak egy csók. Ezt most...

Csak egy csók. Ezt most higgyem el és bocsássak meg?

Figyelt kérdés

6 hónapig voltam távol tőle de úgy látszik nem bírta ki. Ameddig nem voltam addig az unokatesóm néha átjött (amúgy is szokott néha) és ők elvoltak. Amikor hazajöttem volt egy fura érzésem és amikor kettesben maradtunk megkérdeztem, hogy dugtak-e de azt mondta hogy nem, megint megkérdeztem és mondtam, hogy legyen őszinte de azt mondta, hogy csak egy csók volt. csak... Nem tudom, hogy ezek után hogy fogok bízni benne vagy hogy mi legyen. Nem nagyon hiszek neki és szerintem több is volt. Nem hiszem el hogy nem bírta ki. Mit csináljak?

30/F


2012. aug. 26. 11:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

12:10 Nem a férjéről, hanem a feleségéről van szó :)


Kérdező!

Fogalmam sincs, hogy hinned kell-e neki, meg arról sem, hogy kell-e szakítanod. A kettő közűl azonban az egyik szükséges. Vagy-vagy. Ha nem tudjátok helyreállítani családon belül a bizalmat, akkor pokol lesz az életetek, és a gyereketeké is.

2012. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Mintha egy csók is "csak" lenne. Azt csókolod meg akit szeretsz..elvileg azt az egy személyt akivel az életed éled...sohasem tudnék ilyet tenni a párommal
2012. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem meg ezt nem lehet helyrehozni.

Én legalábbis mindig azon agyalnék, hogy a cafat feleségem most éppen kire ül rá amíg én nem vagyok ott.

Esélytelen. Megjátszani lehet, hogy megbocsátasz, elfelejted neki, egy darabig. De sosem leszel nyugodt, csak akkor ha már nem érdekel a feleséged. Ha meg nem szereted akkor minek házasnak lenni? Érted...

2012. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
41%
Lehet,hogy nagyon alpári vagyok,de én az unokatesómat összeverném.A pasit meg kidobnám a francba.
2012. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező férfi. A hűtlen az az asszony.
2012. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
56%

Komolyan mondom, ti a mai világban éltek ? Nagyon kemény dolog a megcsalás, de fogalmatok van arról, hogy hányan teszik a párjukkal ? Tele van a net nős és férjezett emberekkel, akik kalandot keresnek, szexet és még ki tudja, hogy mit.

Azt,hogy valakit megcsalnak-e, általában a környezete jobban észreveszi, mint az érintett. Lehet esküdözni, hogy az én párom nem tenné, szerencsére ilyen is van, de egyre kevésbé.

Mert az élet rohanós, nem foglalkozunk egymással, nem beszélgetünk, nincs intimitás, elvész az önbizalom és akkor az ember máshol keresi, mert ott könnyebb - látszólag -.



Nagyon nehéz átlépni a megcsaláson, de nem lehetetlen. És ha mindenki rögtön felrúgna mindent az első pillanatban, akkor elég nagy az esély, hogy ha hosszú életű lesz és kellően tájékozott a párjáról, akkor lesz egy pár felborított kapcsolata.


Ahhoz kell felnőni, hogy elfogadjuk, a megcsalásnak oka van, persze ez sem mindig igaz, de az esetek többségében igen. Tudni kell feldolgozni, változni, bízni és ha ez nem megy, de csakis utána tovább lépni.

2012. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor mindenki megcsalja a férjét ha 1 hónapnál tovább magára hagyja? Mert itt ez volt az ok. Engem is hagyott itthon egyedül párom, amikor külföldre ment dolgozni, de meg kel várni amíg hazajön és nem más férfiaknál keresni az örömöt.....
2012. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha a gyerek normális családban nőne fel de ha 'elfelejtem' lehet hogy csak rosszabb lenne neki. Nem értem, hogy ez mire volt jó, én sem kúrogattam senkit, rá sem néztem más nőre. Remélem nem jut eszébe, hogy terhes is mert ezek után már bármit kinézek belőle. Azt a birkát ha meglátom a környéken az biztos hogy megbánja hogy megszületett.
2012. aug. 26. 12:55
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

#16

Attól,hogy sokaknál ez a bevett szokás,de akkor is elítélendő és nem normális dolog.

Ne akarj lyukat beszélni mindenki hasába,hogy ez így jó!

2012. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

19-nek !

Természetesen nem normális dolog, de attól még létezik és mindig is létezni fog. Ilyen az emberek többsége.

2012. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!