Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak egy csók. Ezt most...

Csak egy csók. Ezt most higgyem el és bocsássak meg?

Figyelt kérdés

6 hónapig voltam távol tőle de úgy látszik nem bírta ki. Ameddig nem voltam addig az unokatesóm néha átjött (amúgy is szokott néha) és ők elvoltak. Amikor hazajöttem volt egy fura érzésem és amikor kettesben maradtunk megkérdeztem, hogy dugtak-e de azt mondta hogy nem, megint megkérdeztem és mondtam, hogy legyen őszinte de azt mondta, hogy csak egy csók volt. csak... Nem tudom, hogy ezek után hogy fogok bízni benne vagy hogy mi legyen. Nem nagyon hiszek neki és szerintem több is volt. Nem hiszem el hogy nem bírta ki. Mit csináljak?

30/F


2012. aug. 26. 11:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
57%

hmm...

kérdezd meg a feleséged, hogy Ő mit szeretne? a feleséged lenni,vagy az unokatesóddal menni? Tudni szeretnéd, hogy jelenleg hogy érez, hiányzik-e valami?


Ha maradni szeretne, akkor ugye nem bánja, ha u.tesód nem jön többet hozzátok...

és ha együtt maradtok, akkor töltsetek több időt együtt, hogy újra egymásra hangolódjatok és a bizalom helyreállhasson.


aztán mondd meg unokatesódnak, hogy tudsz a "dologról", és ne jöjjön a feleséged/családod közelébe.


És többet ne hagyjátok el egymást feleségeddel ilyen hosszú időre. Ami vele megtörtént, Veled is megtörténhetett volna... :(

2012. aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnám megbocsátani. Minden nap 100x a szemére vetném, megjegyzést tennék és ez senkinek nem tenne jót. Nem írtad mennyi idős a gyereketek, de megérezné a feszültséget.

Amit az utolsó írt, hogy ne menjetek hosszú időre külön és ez veled is előfordulhat, nem értek egyet. Milyen kapcsolat az, ahol mondjuk munka miatt nem hagyhatom ott a páromat, mert megcsal? Semmilyen. Ez alkatfüggő. Én nem mennék félre, csak azért, mert a férjem nincs otthon. Ha meg mégis, megteszem akkor is, ha itthon van. Ez egy normális párkapcsolatba nem lehet indok.

Kérdező, te mit szeretnél? Ezek után meg tudnál bízni a feleségedben?

2012. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

20-as: igen, ez sajnos így van, létezik ez a dolog. De senkinek sem kötelessége bele törődni, és nyelni. Ha egy problémát a szőnyeg alá söpörsz és meg nem történtté teszed, azzal nem fog megoldódni semmi.


Itt az a gond, hogy szerintem most is hazudik az asszony. "Csak" csók a tizenéveseknél van, nem felnőtteknél. Idővel mindent szépen be fog vallani. És az több lesz, mint egy sima csók.


Mint mondtam is az elején, én elvesztettem a bizalmam. Ha engem egyszer valaki megcsal, azt nem bírom magam mellett elviselni. Ez van.

2012. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 yuda ***** válasza:

Az én véleményem minden olyasmire, amit nem tudok az, hogy nem tudom.

Olvasgattam a hozzászólásokat, legtöbben azt tanácsolják puszta ráérzésből, információ híjján, hogy válj el. Ezt azért túlzásnak tartom, de minden más lépést is.

Lehet találgatni, lehet érezgetni a dolgokat, de a volt feleségem jut ilyenkor eszembe, mint a női megérzések mestere :D

Azt mondhatom, és ezt nagyon szívből és őszintén mondom, hogy a megérzéseinek 99% hamis volt. Ennyit a női megérzésekről, és meggyőződésem, hogy megérzésekből hozott döntések kizárólag rosszak lehetnek.

Vagy van információd, és tudsz valamit, vagy sejtesz, de az nem tény.

Bölcsebb lennél te magad is és a nagy megérzők, ha nem tudtok valamit, akkor inkább azt mondjátok, hogy nem tudjátok és csak semmi kapkodás.

Gondoljátok el, hol van hiba a logikámban, de ha nincs akkor inkább ne adjatok tanácsot légből kapott ihletettségeitekkel. Semmi alapja nincs.

2012. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Beszélj az unokatesóddal és mondd azt, hogy tudod, hogy lefeküdt a feleségeddel. Ha nem tagadja, hanem elismeri, akkor nincs miről beszélni.

Neked kell egyedül eldönteni, hogy megbocsátod együtt maradtok vagy válás, de akkor a gyerek tuti az anyukánál marad.

Az is jó, amit valaki mondott ,hogy kérdezd meg ő mit akar? S ha téged, akkor unokatesó többet a ház közelébe se jöjjön és nézd meg erre, hogy reagál a feleséged. A reakciója mindent elfog árulni! Figyelj, mérlegelj és dönts.


Egyébként sajnállak, hogy a feleséged ennyire gyenge volt, hogy nem bírt ki 6 hónapot... ez azért gáz. Ha csak csók volt, az is épp olyan gáz, mintha megcsalt volna. Számomra..., mert nálam a csak csók is megcsalás. Én ezt sem bírnám megbocsátani.


24/L

2012. aug. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

És többet ne hagyjátok el egymást feleségeddel ilyen hosszú időre. Ami vele megtörtént, Veled is megtörténhetett volna... :(


ezzel arra gondoltam, hogy a Párok nagyon nagy kockázatot vállalnak a hosszú különéléssel és nem tudni, hogy valamelyikük nem botlik-e meg.

És csak az mondhatja, hogy ugyan tuti nem, aki már kiállta ezt a próbát!

Nagyon sok fórumon felteszik ezt a "férj külföldön-mi lett a kapcsolatból"-kérdést, és sok sült el rosszul és persze van akinél még közelebb kerültek.

Szóval ez egy nagy kockázat, én nem is szeretném kipróbálni.


Kérdezőtől kérdezem: végül mit tettél? :)

2012. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Hát végülis nem raktam ki de figyelni fogom.
2012. szept. 26. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!