Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Járt már valaki úgy, hogy az...

Járt már valaki úgy, hogy az ellenkező nemű szülőjével egy párnak nézték?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 18:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Még soha.
2012. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Pont most valamelyik nap a legjobb barátnőmre azt hitték, hogy az apukája barátnője :D

Pedig hasonlítanak is.

2012. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amikor szüleim elváltak, és apukámmal albérletbe költöztünk. Volt párom, aki elég gyakran jött át hozzám napközben, amikor apukám dolgozott. Egyszer, amikor apukám jött haza, a szomszéd odament hozzá, hogy "Te, Sanyi, figyelj már, tudsz róla, hogy amikor nem vagy itthon, egy szőke pasi jár ide a feleségedhez?" XD

Akkor tájékoztatta apukám, hogy a lánya vagyok...

2012. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Engem most ért meglepetésként. Férjemmel és a szüleimmel közösen elmentünk wellness hétvégére.

Édesapám 65 éves, kopaszodó, ősz hajú,szakállas "bácsi".

Én 30 vagyok, de gyakran fiatalabbnak néznek.


Járt a csomaghoz két szoláriumozási lehetőség. Apám mondta, hogy ilyet még nem próbált,úgyse volt sokat napon, bevállalja az egyiket.

Odakísértek minket az egy darab szoláriumhoz, én apámra mutattam, hogy ő kevésbé ismeri a gépet, neki mutassák meg a működését. Hölgy elmagyarázta, majd mindekttőnkre rá akarta a csukni a fülke ajtaját, mondván "ha végzett, kérjem szóljon és a barátnőjének újraindítom".


Gyorsan kihátráltam, hogy megvárom kint, de közben döbbenten néztem, hogy mégis ezt hogy?? Szerintem egyértelmű, hogy a lánya lehetek csak,ránézésre van vagy 40 év köztünk.

2012. aug. 26. 18:39
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem, de olyasmi már megesett velem, hogy egy ismerősöm feleségére azt hittem elsőre, hogy az ismerősöm anyja.
2012. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 sippara ***** válasza:
100%

19 voltam, amikor apukámat (akkor 57 éves volt) kísértem be a cég "főhadiszállására". Mire felért a gazdasági osztályra, a portáról már feltelefonáltak, hogy behozta az "új feleségét" :)

Mentségükre szóljon, hogy kb 4 évesen láttak utoljára :)

2012. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Igen, nem is egyszer, mikor beültünk sörözni ketten, én 20, apám 58, szóval kicsit furi volt :P
2012. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Engem sokszor, mert a családi vállalkozásban vagyok bent, én intézem a levelezéseket, netes dolgokat, és általában megyek apámmal mindenféle céges megbeszélésekre. Általában jót röhögünk, amikor kijavítjuk a tévedést.
2012. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
igen engem is, mondták h manapság sok az ilyen pár :D én meg csak pislogtam :D
2012. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Apukám alapvetően a fiatal lányokat preferálja, bár azért nem az ENNYIRE fiatalokat (én 18 vagyok), de előfordult már, hogy a barátnőjének néztek.
2012. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!