Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom sokszor olyan helyen...

Párom sokszor olyan helyen mond el olyat, amit nem kellene. Hogy lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Ha ismerőssel beszélget - nem kell, hogy az illető a barátja legyen - mindent elmond neki. Nagyon sokszor hozott már kellemetlen helyzetbe , és most már igen zavaró. Például pénteken nem dolgozott, ezért behozott néhány papírt a munkahelyemre, amit reggel otthon hagytam. Azonnal nekiállt a munkatársaimmal beszélgetni, és elmesélte nekik, hogy előző nap, amikor wc-n voltam valami elkezdett sipolni. Én azt hittem, hogy a gázszivárgásmérő, és azonnal kirohantam a wc-ből, fel sem öltöztem. Akkor láttam, hogy a párom a multifunkciós rádiós-hőmérős órát bütykölte. Persze ő csak annyit mondott a dologból, hogy én egyszer csak kifutok a wc-ből pucéran, majd vissza. Azóta ezen röhögnek a munkahelyen. Otthon mondtam neki, hogy ezt nem kellett volna, de azt mondja, szerinte aranyos. Általában nem sztorikat szokott elmondani, hanem hogy ki kivel mit beszélt, persze az ő szájíze szerint mondja tovább. Elég nagy sz.rkeverések szoktak lenni. 33 éves.
2012. aug. 27. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Erről le kellene szoknia. Magát is, téged is kellemetlen helyzetekbe sodorhatja, ha olyasmikről fecseg, amihez másnak semmi köze. Mondd meg neki, hogy ne így "aranyoskodjon", hanem pld. úgy, hogy a kolleganője előtt kinyitja az ajtót.
2012. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
hát ez borzasztó. Direkt éget és még észre sem veszi? Mivel már szóltál neki, ennél többet nem tehetsz, max. visszavágsz a barátai előtt valami hasonló sztorival.
2012. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Gottacska válasza:
90%
húúúú....ez tényleg nagyon kínos lehet! pródigbáld meg az értésére adni hogy ez így nem megy tovább! Nekem is van egy rokonom aki mindig ferdít és a párja konkrétan rászól társaságban is hogy,... hej (xy) ez nem is igy volt! és néha rápirit és így kezd leszokni róla ! te is próbáld meg!
2012. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyilvánosan,mások előtt kéne odamondogatni Neki,mikor ilyet csinál,és akkor talán észbe kapna.
2012. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Miért írsz a gyakorira? Nem ugyanezért, csak névtelenül idegeneknek?

Mert én többnyire ezért írok ide. Itt bármit és bárhogy kiírhatok magamból. Szerintem mutasd meg neki ezt a honlapot (mármint a gyakorikérdések-et) és kérd meg, hogy inkább itt sztorizzon...

2012. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
elég bunkó a párod, már bocs. Az is az intelligencia része, ha tudom, hogy mivel okozok a páromnak kellemetlenséget. Bár ezt az iskolában nem tanítják...
2012. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ki a férfi és ki a nő a storyba mert nekem nem világos!!!!
2012. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ő 33 éves férfi, én 25 éves nő.
2012. aug. 27. 13:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy ki a nő és ki a férfi, ez tényleg elég kínos sztori. Bárki csinál ilyet a párjával, eléggé figyelmetlen, és sértő. Mond meg neki keményen hogy ilyet ne csináljon, nem baj ha megsértődik, nincs rá semmi oka.
2012. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt hittem a csaj a pletykás de hogy pasi csináljon ilyet basszus!!! komolyan mond el neki hogy álljon le vagy nem tudom ilyenkor mit lehet tenni
2012. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!