Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal sokat veszekszünk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal sokat veszekszünk. Sokszor nagyon trágárul beszél velem, meg direkt meglök, megszorítja a kezemet, azt mondja, hogy kurva vagyok, meg önző. Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Soha nem csaltam meg, de az előző barátnői igen. Amikor valamin összekapunk, olyan csúnyán beszél, hogy egyszerűen nem tudok még ránézni sem, és inkább elfordulok. Na ekkor ő teljesen kiakad.

Elhord mindenféle szarnak, meg hogy én menekülök a problémák elől és egyszerűbb kifordulnom és nem megbeszélni a gondokat.

De ha el is kezdjük megbeszélni, mindig balhé lesz belőle.

Most készülök lakást venni és nem tudom, hogy mi legyen, együtt maradjunk, vagy hagyjam az egészet a francba.

Hitelt is szeretnék majd felvenni. Mit tanácsoltok?


2008. júl. 7. 12:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom minek vagy még mindig vele? Megvárod amíg a veszekedések verésbe mennek át? Mert ismerősömmel ugyanez volt, a csaj addig nem hagyta ott amíg egyszer csak jól meg nem verte a srác, mert beidegesedett.

Egy ilyen kapcsolatot megmenteni is lehetetlen, csak egyre rosszabb lesz. A helyedben már rég otthagytam volna. Hisztizzen másnak.

2008. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Eszedbe ne jusson közös hitelbe/házba/gyerekbe belemenni ezzel a beteg tahóval. Kapd össze a cumód és futás. Nem hallottál még elég sztorit olyan nőkről, akik tűrik hogy erőszakoskojdon a párjuk, meg hogy nem tudnak megszabadulni tőlük a közös vagyon/hitel kapcsán. Légy észnél, futás amíg nem későőőőőőőőőőőőő!!!!!!
2008. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem keress más,normális pasit.Ha már most ilyen durva veled,mi lesz később...Gondolom nem akarod megvárni az első pofonokat is...Lépj ki ebből a kapcsolatból,amíg nem késő.
2008. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

Engem egyszer kellene megszorítania/meglöknie vagy lekurváznia, ráborítanám az asztalt és otthagynám...

Nem érdemled meg, hogy így beszéljen és viselkedjen veled!!

Amint lehet hagyd ott és felejtsd el, keress olyat aki úgy bánik veled, ahogy egy nővel kell!

2008. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Kaptam már pofont is. Meg ő is tőlem. Van, hogy tele vagyok foltokkal, ő meg karmolásokkal.

A kapcsolatunk elején a szex miatt kezdett el erőszakoskodni, ő eléggé szexcentrikus, én meg annyira nem.

Amúgy azért nem egy állat, érzékeny lelkű ember, csak amikor veszekszünk, azzá válik.

Sokszor kényeztet, megmasszíroz, simogatja a hajamat meg behozza nekem a reggelit az ágyba, mindenben lehet rá számítani, az utolsó gatyáját is odadná ha kell. Ha valamit kérek tőle, soha nem mondja azt, hogy nem kapom meg (már ha az anyagiak engedik), inkább rám költi a pénzt, mint magára.

Csak egyszerűen szexuálisan nem passzolunk és ebből vannak a viták, majd a verekedések.

Én mármondtam neki, hogy ha ilyen agresszív marad, akkor ne is várja el, hogy majd megváltozok a szexben.

Tiszta hülye vagyok, nem tudom miért ragaszkodok még hozzá.

Ha valakinekmég van ötlete, írjon..

2008. júl. 7. 12:59
 6/26 A kérdező kommentje:

Ja, meg állandóan azt vágjaa fejemhez, hogy ha otthagyom, soha nem fogok találni rendes, normális pasit, meg hogy engem mindenki ki fog használni, meg jól megcsalnak, és akkor majd megtudom, hogy milyen szemét ez a világ, hogy milyen szemetek a pasik.

Magyarul, hogy nem fogok találni olyat, aki nem csal majd meg, mert nem vagyok egy szexmániás csaj. És a pasik többségének ez kell.

De én bízom abban, hogy találok olyat, aki nem ilyen, csak van még rendes pasi valahol!

2008. júl. 7. 13:04
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
De fogsz találni!!! Hagyd ott ezt a szemétládát. Most ilyeneket meg hiába írsz, hogy de rendes, meg izé...Jó tényleg az, az alapján amit a kommentedben írtál. Dehát... Amúgy meg szerintem, amelyik kapcsolatban a szex nem működik úgy, ahogy kéne, abból már jó nem fog kisülni. Javítsatok ki, ha tévedek. Lehet, hogy nem vagy szexmániás, de azért ne mondd nekem, hogy nem kívánod meg legalább mittomén hetente 1X. És ő meg, ha szexmániás, és nem kapja meg tőled, amit akar, előbb-utóbb más nő után fog nézni. Abból pedig csak az újabb viták/verekedések fognak kisülni...Az meg kinek jó?
2008. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Igen, ebben igazad van.

Már több mint 5 éve vagyunk együtt, és abban biztos vagyok, hogy nem csalt meg, mert mindig azt mondja, hogy senki nem tűrné ezt el, amit én csinálok vele, hogy nem adom magam, csak heti egyszer kb.

De nem lehet valami olyan módszert kitalálni, amivel leszoktathatnám az agresszióról?

2008. júl. 7. 13:26
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
Én a helyedben összepakolnám a cuccait és páros lábal dobnám ki.
2008. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

"Ja, meg állandóan azt vágja a fejemhez, hogy ha otthagyom, soha nem fogok találni rendes, normális pasit, meg hogy engem mindenki ki fog használni, meg jól megcsalnak..."ezt valószínűleg azért mondja,hogy ne merd otthagyni,de a végén akkor majd csak azért maradsz vele,mert félsz?Ezek szerint ő a normákis pasi,mert nem csal meg,csak pofoz meg kurváz? Figyelj,ez nagyon nem normális így.Lehet,hogy valami gyerekkori trauma miatt viselkedik így,vagy a sok tesztoszteron miatt ilyen aggresszív.A börtönben női hormonokat adnak a raboknak,hogy ne verjék szét egymást...Te már nem sokat tehetsz,mert nem fél tőled,és tudja,hogy ugyse hagynád el.esetleg külső segítséget kérhetnél,pl.pszichológust,vagy elmehetne hipnotizálásra,nem tudom.Viszont úgy,hogy nem próbáltok esetleg közösen tenni valamit,inkább ne legyetek együtt...Ne félj változtatni.Végső esetben pedig biztos találnál okés pasit.Ha meg esetleg közös gyereketek lenne,és épp rossz napja van,akkor majd a kicsinek is ad egy-két pofont?

Egyébként nálam is az a baj,hogy nem akarom annyit a szexet,de a barátom azért nem ilyen állat,csalódott szokott lenni,de nem tudna bántani semilyen formában,és megbízok benne.És mivel ilyen,én is szívesen elégítem ki más formában,vagy valami.

2008. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!