Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat zavarja, ha a...

A férfiakat zavarja, ha a feleségük meghízik szülés után?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem közvetlenül a szülés környékén nem, de ha évek múltán is úgy marad, akkor igen... Persze attól is függ, mennyi az a meghízás, egy pici felesleg mindig maradhat...
2012. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémet igen. Ez van :-(


De segít mindenben hogy le tudjak fogyni, érezteti hogy így is szeret és nem akar más nőt. Elfogadja hogy nem 2 nap alatt fogom leadni azt a pluszt amit 9 hónap alatt szedtem fel :-)

2012. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

biztos zavarja, de jobban zavarja őket az ha a nő csak sajnáltassa magát és nem tesz semmit a fogyás érdekében.


Én terhesség alatt 10 kilot híztam amit le is adtam rögtön, de szoptatás alatt megint felhíztam, mostanra mire teljesen abba hagytam a szoptatást és belekezdhetnék a fogyókúrába kiderült, hogy jön a kistesó, így fogyókúra eltolva.

2012. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kissé árnyaltabb.

Egyrészt mindenki olyan alkatú embert választ párjának, amilyen alkatra fizikailag gerjed.

Ha ez egy vékony lányt jelent, akkor neki nem fog csettintésre megváltozni az ízlése. Ahogy a nőknek sem, ha a pasi kényelmesedik el és szed fel plusz súlyt.


Az más kérdés, hogy a szülés miatt belátók egy ideig. A gond azzal szokott lenni, amikor valaki a szülésre/gyerekre hivatkozva nagy ívben tojik az alakjára és nem is akar tenni a fogyásért. 5 éves gyerek mellett már nem lehet a szoptatásra fogni (bár szoptatás alatt sem a kalóriától lesz tej, hanem a fehérjétől meg a folyadékbeviteltől).


De terhesség alatt is lehet valamennyire figyelni a bevitt táplálékot és nem átállni a csülökre és dupla kalóramennyiségre csak azért, mert terhes valaki.

Hacsak nincs pajzsmirigy probléma (amit meg kezelni kell), nem normális, ha szülés után 20-30 kg felesleg marad valakin. Ott már a táplálkozással volt valami gond.

2012. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
És szted a szoptatás alatt koplalhat az anya?? Elmondanám h nem. És az sem mindegy h mit eszik
2012. aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom akkor még nem, ahogy "kipottyan" a baba, és az anyukán ott a felesleg. Azonban ha valaki még a gyerek 3 éves korában is +20 kilóval szaladgál, és mondjuk 50 kilós csinos nő helyett 70 kilós narancsbőrös asszony, az zavaró lehet. Hisz írják sokan, hogy a párunkat úgy kell elfogadnunk, amilyen. De ha ő olyannak szerette, amilyen a kapcsolat elején volt, akkor miért kéne beletörődnie, hogy azt a szép és csinos nőt már soha többé nem láthatja, akibe beleszeretett? Mondom ezt nőként. Én biztos rosszul éreztem volna magam, ha nem fogyok le gyorsan, és nem nyújthattam volna a férjemnek ugyanazt a látványt, amibe ő beleszeretett. Hisz ha valaki a 70 kilós nőket szereti, az olyat is vesz el, nem 50 kilósat, hogy "majd úgyis meghízik szülés után". Aki pedig az 50 kilósat szereti, az nem fogja a végtelenségig várni (sok esetben), hogy újra olyan legyen a felesége. Csúnya dolog, vagy sem, én is kisportoltnak ismertem meg a párom, ha most hirtelen 20 kilót magára szedne, és nem is akarna tenni érte, hogy visszafogyjon, elgondolkodnék a kapcsolatunk jövőjén.
2012. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ha egy férfi szereti a feleségét akkor az akkor is szeretni fogja ha túlsúlyos vagy ha vézna.
2012. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Off:szerintem mondjuk nem koplalással kell fogyni...

Én szoptatás mellett adtam le 15kilót,és nem azért,mert olyan alkat vagyok,aki fogy a szoptatás alatt...(8hónapig csak híztam)

Soha nem koplaltam,de okosan kezdtem enni és sportolni,és így újabb nyolc hónap elteltével még mindig szoptatok,de nem vagyok kövér...

ON:szerintem is az zavarja őket,ha a nő csak siránkozik,vagy tesz rá magasról,hiszen ő már anya...Ez a mentalitás nekem nem jön be,én mondjuk nem csak anya vagyok,hanem nő és feleség is.Férjemet zavarta,h meghíztam,de sosem mondta..ezt onnan tudom,h mióta lefogytam sokkal jobban vonzódik hozzám,kívánatosabbnak talál.

2012. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
engem nem zavarna.
2012. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez férfifüggő,valakit zavar valakit nem.A férjemet nem zavarja a súlyingatozásom.Anyósom kb 20kiloval volt több mikor megszülte a párom,apósomnak igy is tetszett hisz azóta is együtt vannak és látom hogy mai napig szereti anyósomat.
2012. aug. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!