Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhidegültünk egymástól?

Elhidegültünk egymástól?

Figyelt kérdés

A párommal 2 hónapja költöztünk külön házba a szüleitől.

Azt hittem,hogy ha csak ketten élünk majd,akkor sokkal jobb lesz a kapcsolatunk. De én olyan ridegnek érzem.

6 éve vagyunk együtt,1,5 évet együtt éltünk anyóséknál,ami számomra nagyon rossz élményeket tartalmaz,vártam nagyon,hogy elköltözzünk.

Későn jár haza a munkából,a szüleinél dolgozik a családi gazdálkodásban.Itt mindig van munka,éjjel is lenne,de valamikor aludni is kell.

Reggel 5-kor elmegy,és este 7-8 körül jön haza,rám szinte semmi ideje nincs,annyi,hogy megpuszil ha hazajön,lefekvéskor megsimogat,megcsókol és kész.Sokszor vannak dühkitörései,amit nem igazán értek.Pl: Hétfő este mondtam neki,hogy rakjuk ki a kukát az utcára,hogy ne reggel kelljen,meg ő egyedül nem bírná kivinni,és rakjuk ki inkább most.

Erre ő: elmondott minden hülyének,betegnek,hogy kezeltessem magam,mert bolond vagyok. De könyörgöm ezért,mert a kukát hétfő este akartam kitenni,és nem kedd reggel.

Mióta ketten lakunk,többet veszekszik velem,és kiabál.Otthon a házunk körül nem csinál semmit,mert ugye soha nincs otthon. Pedig igazán lenne mit,de azt sem mondhatom neki,hogy ne menjen pl:2 napot dolgozni az apjánál,mert akkor meg ők vannak kiakadva.

Úgy érzem,ő nem tesz a kapcsolatunkért,hétvégén is ugyan ez,csak pepitába,akkor nem 8-kor jön haza,hanem délután 5-6 körül. El vagyok keseredve!

23/N, Párom 26/F


2012. aug. 29. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván, ha egész nap nincs otthon, akkor a házi munka+kerti munka a te dolgod. Lakva ismeri meg egymást az ember...
2012. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
beszéltél vele erről? földeket művelnek?Mert akkor most van az aratási szezon...Az anyjáék nem beszélik teli a fejét??
2012. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Remélem télen majd kevesebb munka lesz a gazdaságban és javul a kapcsolatotok. Ha csak a halálos fáradtság magyarázza a dühkitörését az beleférhet, de ha ilyen marad pihentebben is, meg tartósan is, akkor az rossz jel.

Ha tervezel bármi apróságot, kérdésként tedd fel: mi lenne ha..., mikor tudnánk..., szerinted így vagy úgy legyen...? A férfiak imádnak dönteni és tanácsot adni.

Remélem javul a helyzet Nálatok. Minden jót!

2012. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

És te mit csinálsz egész nap, hogy ennyire unatkozol? Másik: hiába írod le, hogy "dühkitörése" volt, nem tudjuk hogy konkrétan milyen helyzetben,milyen előzmények kapcsolódnak hozzá, így számomra csak az jön le, hogy leírtál félig valamit, hogy besározd és minden válaszoló neked adjon igazat.

Másik: Úgy érzed ő nem tesz semmit a lapcsolatért. Te mit teszel érte? Ő mit tud tenni, ha egész nap dolgozik?

2012. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én is dolgozom,8 órában 4-kor megyek haza.Főzök,mosok,takarítok csinálom a házimunkát.

Mikor hazajön kiszolgálom,elérakom a kaját,meg mindent hogy semmiért nem kelljen fölállnia az asztaltól.Körbeugrálom mint egy idióta,jó szívesen teszem,mert szeretem,de hogy ő semmit nem tesz értem.

Megfürdetem,mert szereti, ha fürdetem.És legalább heti 4x megmasszírozom a hátát,minden este cirógatom tetőtöl talpig,masszírozom a fejét.

Ő meg elintézi egy puszival.

2012. aug. 29. 13:43
 6/14 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, nézz más után.
2012. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mekkora egy retardált párod van! Én akkor sem hagynám, hogy megfürdessen a feleségem, ha az lenne a kifejezett kérése, nem vagyok én taknyos 4 éves gyerek!

Amúgy meg: az a tanácsom, hogy ne sokáig hagyd így ezt a helyzetet! Egy kapcsolat igenis áldozatokkal jár és választások elé kerül az ember. Az nem megy, hogy otthon mindent csinál tovább ugyanúgy, mint régen. Mostmár ott vagy Te, aki elvileg az első helyen kellene legyen az életében! Ez nem jelenti azt, hogy nem segíthet otthon, de meg kell találnia az arany középutat. És mi az, hogy üvölt veled otthon? Így kell beszélni a párunkkal? Főleg, hogy oka sincs rá.

Én sürgősen elmondanám neki, hogy bajok vannak, és változtatni kell. Ha nem hallgat meg, vagy üvölt, az csak megkönnyíti a dolgodat majd, hogy rájöjj, neked NEM ő kell.

2012. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű,hogy csak más után nézek. Én tényleg vele képzeltem el az életem.
2012. aug. 29. 14:30
 9/14 anonim ***** válasza:
Ülj le vele, és mondd el, ahogy érzel. A reakcióiból látni fogod, hogyan tovább. Ha elgondolkodik, és tesz értetek, akkor megéri. Ha viszont letoj téged, és akár még el is kezd szidni (mint a kukás balhénál), akkor sajnos azt kell mondjam, nem számítasz igazán neki.
2012. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Hát, ha vele képzelted el az életedet, akkor minek a kérdés?! Ne siránkozz, viseld el őt úgy, ahogy van. Mert ezt te választottad. Edd meg, amit főztél...
2012. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!