Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal 7 hónapja vagyunk...

Zuzu119 kérdése:

A barátommal 7 hónapja vagyunk eggyütt, mostanában azt vettem észre hogy nem olyan a kapcsolatunk valahogy elhidegültünk egymástól. Hogy tudnám egy kicsit feldobni, mit tegyek hogy olyan legyen mint régen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
7 hónap után hidegültetek el??? Én első nekifutásra azt gondolnám végig, hogy érdemes-e egyáltalán bármit tenni egy ilyen kapcsolattal...:-DD
2011. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is 7 hónap az nagyon kevés az elhidegüléshez,gondold át ,hogy egyáltalán szerettetek-e igazan egymást,jobb véget vetni ennek a kapcsolatnak mert akkor mi lesz később?
2011. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 8.-9. hónap után kezdődtek a bajok, s tartott vagy 4

hónapig Én voltam benne a legfőbb ludas. ami összetartott minket az a szerelem és a szeretet, ami a mai napig megvan. Lassan másfél évesek leszünk.

Ha szeretitek egymást, s a gondokat meg lehet oldani, dolgozni kell érte. De tényleg akkor, ha biztosan tudjátok, mit is éreztek egymás iránt. Mi nagyon sokat beszélgettünk, s úgy érzem nem hiába. Megérte, s vele szeretném leélni az életemet.

Nektek sok sikert kívánok!

2011. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szeretjük egymást ebben biztos vagyok 100% csak valahogy nem is tudom szerintem nem úgy mutatjuk ki egymás felé. azért köszi hogy válaszoltatok. megfontolom amit írtatok.
2011. aug. 4. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!