Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségemmel elhidegültünk...

A feleségemmel elhidegültünk egymástól. Teendő?

Figyelt kérdés
Évek óta nem is feküdtünk le egymással. A veszekedés is egyre több, de 40 évesen új életet kezdeni?
2012. júl. 10. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta nem feküdtetek le egymással? Ezt hogyan bírjátok? Lehet, hogy van feleségednek más, Akivel lefekszik. De közös ágyban alszotok?

40 évesen is lehet új életet kezdeni, ha nem megy.

Szerintem üljetek le és beszéljétek meg!!!

2012. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
40 évesen még mindig könnyebb új életet kezdeni, mint később, hiszen még akár új családot is alapíthatsz. A jelenlegi állapot valószínűleg a párodnak sem jó, ő is fiatal még ahhoz, hogy szex nélkül éljen. Veszekedve végigélni még több évtizedet meg egyenesen rémálom!
2012. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
40 éves nő vagyok. Ha évek óta nincs szexuális kapcsolatotok egymással, azt ugye nem gondolod, hogy mással sem? Ilyennel ne áltasd megad. Sajnos nálunk is volt elhidegülés a férjem részéről. Sokáig könyörögtem hogy próbáljuk megoldani. Évekig nem érdekelte, mert hogy rengeteget dolgozik, stb... Aztán amikor kész tények elé állítottam, hogy vagy megoldjuk közösen, vagy mást keresek, akkor nagyon nehezen, de sikerült megmentenünk a házasságunkat. Bevallom őszintén, annyira vágytam már a gyengédségre, intim együttlétekre, hogy nem álltam messze a félrelépéstől. Végül nem tettem meg, de ha ez még egyszer évekig előfordulna, akkor tovább lépnék. Már megint kezd egyre jobban hiányozni az intimitás a házasságunkból, de most már nem fogom évekig tűrni, ha nem megy, akkor újra kell kezdeni. Akár 40, akár 60, akár 80 évesen is. A boldogság a tét!
2012. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!