Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sos hova rejtsem el a kulcsom?

Sos hova rejtsem el a kulcsom?

Figyelt kérdés
a nővérem folyton elveszi a cuccaim ezért elzártam a bőröndömbe ! szerencsére hamarossan megyek koleszba csak addig kéne kibirni! folyton megtalálja pedig már mindenhova megprobáltam ahol nem találhatja meg, még kis üres rágós dobozba is próbáltam elrejteni de mindig megtalálja, most párnapig nem voltam itthon nappal mert mamámnak segítettem be kicsit, akkor elrejtettem a pénztárcámnak a legkisebb kis igazolvány tartójának a legaljára, ma itthon voltam kivételessen, erre kimozdultam a szobámból 2 percre és meg megis találta és elvett egy csomó cuccom, szerencsére vissza tudtam venni, próbáltam már azt is beleteszem a melltartómba, de ugymeg elfogom veszteni mert mindig elfelejtem, hova rejtsem valami nagyon jó ötlet kéne lécci..:S

2012. aug. 29. 14:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hord magadnál
2012. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Fűzd nyakláncra medálként, és legyen rajtad állandóan.
2012. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
azt akarom de ha itthon vagyok akkor nemtudom hova tegyem, a kezembe meg nemakarom cipelni mert elhagyom, hogyan örizhetném magamnál?
2012. aug. 29. 14:32
 4/20 A kérdező kommentje:
utolsó köszi ez nagyon jó ötlet:P
2012. aug. 29. 14:32
 5/20 anonim ***** válasza:

A tesódnak nem kéne orvosi segítség? Ez már kóros, amit írtál.

Ragaszd egy kép hátára a falon.

2012. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok. A kulcsot persze, nem a tesódat.
2012. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Akaszd a konnektorra. :D
2012. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Harapd meg!!:D
2012. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 intrepid ***** válasza:
Ha most ideírom, mi a garancia, hogy nem olvassa ő is? Tippek: számítógép cd fiók. Fiók alsó lapja ragasztószallaggal. Ajtó felső éle. Mobilod mellé zsinóron.
2012. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

a poszter mögé azt már próbáltam, és megtalálta:S

köszi a válaszokat egyenlőre kapoccsal magamra kapcsoltam, talán rólam nem szabja le.xdd

bár félek igy is, mert felakarja majd törni, a zárhatós szekrényemet is feltörte tavaly..

2012. aug. 29. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!