Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sos hova rejtsem el a kulcsom?

Sos hova rejtsem el a kulcsom?

Figyelt kérdés
a nővérem folyton elveszi a cuccaim ezért elzártam a bőröndömbe ! szerencsére hamarossan megyek koleszba csak addig kéne kibirni! folyton megtalálja pedig már mindenhova megprobáltam ahol nem találhatja meg, még kis üres rágós dobozba is próbáltam elrejteni de mindig megtalálja, most párnapig nem voltam itthon nappal mert mamámnak segítettem be kicsit, akkor elrejtettem a pénztárcámnak a legkisebb kis igazolvány tartójának a legaljára, ma itthon voltam kivételessen, erre kimozdultam a szobámból 2 percre és meg megis találta és elvett egy csomó cuccom, szerencsére vissza tudtam venni, próbáltam már azt is beleteszem a melltartómba, de ugymeg elfogom veszteni mert mindig elfelejtem, hova rejtsem valami nagyon jó ötlet kéne lécci..:S

2012. aug. 29. 14:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

De kedves Kérdező!

A testvéred az mi? Honnan szabadult? Hány éves?

2012. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
egy idiótaxd am 18 éves, és nem szokott ilyent csinálni csak az én cuccaimat nyúlja le mindig-.-xd
2012. aug. 29. 15:02
 13/20 anonim ***** válasza:
52%
Én nem vagyok verekedős, de biztosan kitépném a haját egy szálig. Kérni nem tud? Ha meg nem adsz, miért nem tördik bele? Szőke vagy kisegítő iskolás, hogy nem fogja fel?
2012. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A kulcsra köss egy madzagot és a kulcsot lógasd bele a wc tartályba úgy, hogy a madzag vége kilógjon a tartályból és a tartály tetejével csiptesd a madzagot a tartály szájához.

Valószínű, hogy én sokáig nem bírnám az állandó kulcsozást, így vagy a szülőkkel beszélnék vagy a tesóval...

Annyira bosszantó tud lenni az állandó egrecíroztatás.

2012. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szobanövények földjébe elásni,párnahuzatba,függönykarnisra,egy zacskó lisztbe,vizes flakonba,amibe teszel szörpöt,hogy n látszódjon(csak gondolom az állandó ázás nem tezs jóta kulcsnak:D) Redőny belső felére ragasztva,bevarrva egy pólódba ami a szekrénybe van,lámpa búra tetejére,gombóc zokniba beledugva,könyv közé,akváriumba a dísznövények közé..most ennyi jut eszembe.

A tesód meg verd pofán.

2012. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Észrevettétek,újabban mennyi kérdést írnak ki a kleptomán testvérük leállítása érdekében? A szülők mit mondanak?
2012. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

hát ők nagyon nem törödnek vele, meg ha szólok is nekik szólnak neki de ugyanugy folytatja, vagy letagadja és aztmondja hogy az az ő cucca..

2012. aug. 29. 18:56
 18/20 anonim ***** válasza:

Telefonod hatlapjat leveszed es ha lapos a kulcs berakhatod oda.

Egy regi konyvedet amit nem szeretsz vagsz egy par lapbol ki , es oda bele teszed.

Felfuzod es a nyakadba hordod.

Akar karkotore is huzhatod.

2012. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"nővéred az mi?" xDDDDDDDDDD


amúgy az én nővérem is ilyen, de nem ennyire súlyos. pedig ezt muszáj a szüleidnek is látniuk, mert ezt már kezeltetni kéne. ha mindenhol megtalálja, akkor tényleg fűzd a láncodra, a nyakadból nem tudja lecsórni :D

2012. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Tudom hogy későn írom de valakinek talán jó


Ragasz/rakd a számítógéped ala

2018. aug. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!