Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim elől hova rejtsem a...

Szüleim elől hova rejtsem a naplómat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 11:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Minek elrejteni? Vegyél kulcsosat és akárhol elöl hagyhatod, ha nálad van mindig a kulcs. Egyébként pedig, ha olyanok a szüleid, kérd meg őket, hogy legyenek kedvesek és ne kukucskáljanak bele a naplódba. Az a te személyes holmid, bízol bennük és elveszítenéd a bizalmadat irányukba, ha beleolvasnának a naplódba. Ezt ha így elmondod, biztosan megértik, hogy ez milyen fontos neked.
2009. febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sosem volt hagyományos értelemben vett naplóm. Épp ilyenek miatt. Számítógépen tartottam, egy word dokumentum formájában, és jelszavazva volt. Így aztán le volt védve alaposan, mert tesóm nincs, ősök meg nem értettek a géphez soha. :D
2009. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
vannak ilyen kis lakatolható ládikák, vegyél egyet, olyan mint egy széf:) de rejtheted szekrény mögé vagy fiókos szekrényed van akkor a fiók alá ha befér. nekem voltad dolgaim amit a számítógép házába rejtettem, ha tudod hogy nem nyúkál bele senki. több ötletem most nincs.
2009. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig váltogattam a helyét a szobámban . Jó régen volt, az igaz, kb. 10 éve, mikor én naplót írtam. Amúgy sem kutattak a szobámban soha, de időközönként más-más helyet találtam neki. Nem volt napló formája kimondottan, így simán a könyveim, vagy anszereim közé tettem, esetleg egy irat és papírhalom alá, ezekre emlékszem most.

A kulcsos megoldás tényleg jó!

2009. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Én hiába dugdostam, anyám megtalálta, elolvasta, híresztelte, botrányt csinált. Ha neked nem ilyen szüleid vannak, kérd meg szépn, hogy ne nézzenek bele,ahogy az egyik előző válaszoló is tanácsolta, aztán tedd be a könyvespolcra a könyvek mögé, ágyban matrac alá... Ha viszont hasonlók a szüleid, mint az én anyám, azt javaslom, tárold a gépen. Tedd egy eldugott mappába álnéven, jelszóval védve. Így tuti biztos. ;)
2009. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Vagy írj blogot. Freeblog.hu-n van olyan lehetőség, hogy nem nyilvános blog, csak te férsz hozzá. És akkor bárhonnan hozzáférhetsz, ahol van net. (persze ehhez az kell, hogy legyen neted - mondjuk a szobádban). Vagy a romantikusabb megoldás, ha veszel egy kulcsosat, vagy vannak olyan lemezkazetták, amik úgy néznek ki, mint egy könyv, de lehet zárni, az jól mutat a könyvespolcon.
2009. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

Undorító, hogy egyes szülők beleolvasnak a gyerekeik naplójába.

Szerintem hordd magaddal, akkor nem találják meg, legyen a táskádban.

2009. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válszát:)

amúgy a szüleim nem olyanok de én nyugodtabb lennék ha valami bombabiztos helyen van:).Amúgy a naplóm kulcsos volt csak hát letörtem róla a zárat(mérgemben mert mindig beragadt:D)De lehet hogy blogot fogok irni :)

Mégegyszer köszi mindenkinek!

2009. febr. 17. 13:59
 9/31 anonim ***** válasza:
92%

Hmmmm... érdekes, hogy a legutolsó vélaszadó.... hogy vidd magaddal csak 84%-ban hasznos. Szerintem 200%! Így van, vidd magaddal! Az a legtutibb!

Az én lányom is ír naplót, de nem kutakodok utána. Gerinctelen dolog.... bocsánat, nem a szüleidet akartam minősíteni...

2009. febr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%

Az iskolába vigye magával? És a szünetben amikor lemegy a büfébe? Akkor is vigye magával? Vagy hagyja bent a táskájában, hátha valamelyik vicces osztálytárs felolvassa az osztálynak?


Szerintem az nem a legjobb megoldás.

2009. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!