Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a férje külföldön...

Akinek a férje külföldön dolgozik hogy birja? Hogyan telnek a napok egymás nélkül? Nem hidegűltetek el egymástól?

Figyelt kérdés

A férjem csináltassa a papirokat és elmegy másik országba dolgozni!Én pedig itt maradok egy darabig a 2 kislányunkkal.

Ti akik ilyen helyzetben vagytok hogyan élitek a napjaitokat?Amikor sokáig nem találkoztok akkor hogyan oldjátok meg a szex kérdést!Mert szerintem az is elég fontos!Sőt sok kapcsolat pont azon bukik el,nem?


2012. aug. 30. 10:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

jajjaj... nincs más megoldás?

mennyi időre terveztétek ezt a különélést?

milyen gyakran tud majd hazajönni?

te tudod majd látogatni?

melyik országba megy?


a szeretkezés is fontos, meg a kommunikáció, meg a jelenlét, a gyerekekre egyedül maradsz...


biztos lesznek itt fehér hollóként, igazán tisztelhető párok, akik azt mondják ki lehet bírni, sőt még jobban is összejöttünk...


DE a nagy számok szerint, többen elhidegülnek.


Esetleg, ha tudsz, már most kísérd el, és töltsd vele pár napot a városban. Így valahogy ott hagyod az emléked a szobájában, az ágyában, a közértben, a város utcáin. és ha arra jár akaratlanul is eszébe jutsz.

fujj be neki kispárnát az illatoddal, vagy mit tudom én...


Tégy meg mindent, hogy 1-2 hetente találkozzatok valahogy személyesen is... azt még diákkorban is kibírta az ember:)

2012. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

ha nagyon más nincs:telefonszex:)


de inkább személyesen, még ha sokba is kerül...

2012. aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Jól sejted , a leggyakrabban ezek a családok mennek szét! Elválnak!!!
2012. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 intrepid ***** válasza:
100%
Jól írják az előttemlevők, vacak dolog ez így. De gondolom, megvan az oka. (Vacak anyagiak.) A párodnak is rossz lesz, tudom, voltam benne, edig a felesége volt a jobbkeze, ezután a jobbkeze lesz a felesége. Tisztelnivaló, hogy bevállalta.
2012. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Sajnos,be kell,hogy vállalja,mi Szerbiában élünk,itt

még annyira sincs meló,mint ott.Ez van.

A férjem dolgozik napi 10-12 órát,én is megragadok minden alkalmat,hogy dolgozhassak(ami a gyerekek mellett belefér,ugyanis segitségünk persze nincs)és mégsem tudunk kiélni!Lehetetlen!

2012. aug. 30. 11:29
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

2 évnél tovább nem szabad és addig is kellenek a látogatások. Statisztikák szerint is és ahogy én is látom a környezetemben a 2 év az, amit még kibírnak a párok, ha ott még látszik talán, hogy mikor lesz vége, mikor jön haza, akkor nagyon max. még 1 évet.


Az én férjem ugyan nem külföldön dolgozik, de február óta nincs itthon hétköznap, csak hétvégén. Még ez is nehéz, nem hogy hetekre nem találkozni.. Hosszú távon nem mentünk volna bele, pár hét múlva szerencsére jön haza.

2012. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem külföldön dolgozik, de hétvégente hazajár. Ez még kibírható, sőt, kell is néha a különlét. De az, hogy hónapokra, esetleg évekre menjen ki, és esetleg havonta egyszer jöhet haza...az nem menne. Azért, mert egy kapcsolatban kell a megerősítés. Kell, hogy minden alkalommal éreztessétek egymással a szeretetet, szerelmet, és természetesen kell a szex. A nők még csak-csak kibírják, bár nekünk is vannak igényeink. De a pasiknak elengedhetetlen dolog. És ilyen helyzetben nagyon nagy a valószínűsége az elhidegülésnek. És itt nem kell egyből arra gondolni, hogy megcsalják a feleségüket a férfiak, csak meg fog látszódni a kapcsolaton a sok egymástól távol töltött idő.
2012. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nagyon nehéz lesz, főleg a kislányok miatt. De ne adjátok fel, próbáljatok kitűzni egy célt, hogy ekkor és ekkor vagy hazajön, vagy utána mentek ti is! Ez éltethet majd, és lesz fény az alagút végén.


A szexet mi úgy oldottuk meg amikor ilyen helyzetben voltunk, hogy webkamera és nekem vibrátor, meg szexi képeket is küldtem magamról a páromnak ha épp rájött az inger és én nem voltam kameraközelben :)

2012. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen gyorsan birsz menjetek utánna,itt a helyzet jobb nem lesz csak rosszabb.Mi is nagyon gondolkodunk mi legyen.Szintén szerbiai.
2012. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A párom 11 hónap alatt 2X12 napot volt itthon. Kemény. Mindenkinek.
2012. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!