Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám elégedetlen, mit...

Édesanyám elégedetlen, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pedig én végzem el az összes házimunkát,testvéremmel bevásárolunk,vele is még külön,sokszor főzök,sütök,de mindig talál valami hibát,ő neki évek óta nem kellett takarítani,mert én csinálom,még suli után is megcsináltam,nincs semmi szabadidőm,a pénz miatt is állandó gondok vannak!
2012. aug. 30. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

beszélj vele:)


lehet, hogy csak azt akarja alaposabb legyél, de elmondhatod neki, hogy csináljátok másként:) pl. mindig mondja el azt is, amivel ELÉGEDETT :)


és akárhányszor hibát talál, mondhatod neki, "igen rendben, iagz (már ha igaz) és most mondj 3 dolgot amivel elégedett vagy:)))

és mondogasd neki és mondogasd neki stb így ki tud alakulni egy új szokása, hogy mind a 2 oldalt figyelje illetve szóvá is tegye:)

2012. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát sajnos a köszönöm szó régen hagyta el a száját...más aztán még ennek a felét se csinálja meg,még akkor se ha kérik,mi meg magunktól észreveszzük...és sajnos sokszor vettem észre,hogy rosszindulatú,kibeszél,a szeretet apró szikráját se látom rajta irányomba:(
2012. aug. 30. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!