Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Édesanyám súlyosan alkoholista...

Édesanyám súlyosan alkoholista. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tinédzser vagyok, rám nem hallgat. Egyedül lakom vele, édesapámtól elváltak. Hozzá nem tudok "költözni", nagyszülőkhöz szintén nem. Már többször is kirabolták, van hogy éjszakánként nem jön haza. Jelenleg is egy lopás miatt tett feljelentést... Munkája már nincs, nem is tudom igazság szerint miből élünk. ( Nem cigány, nem roma, még mielőtt bárki azt hozná fel.. ) Mit tudok tenni, mit tegyek????
2012. aug. 21. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de sajnos semmit. Esetleg valamelyik rokonodat, vagy barátot ismerőst nem tudod megkérni, hogy beszéljen vele? Elvonóra kellene mennie mindenképp, de ezt magától nem fogja belátni.
2012. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehetetlen vagy. :) Gyerekként sose fogsz tudni tenni semmit az ilyen helyzetben. Sajnálom! Esetleg közeli rokonnal megpróbálhatsz beszélni. Édesapádtól tanácsot kérni...Attól függ milyen a viszonyotok.
2012. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Családsegítőhöz elmehetnél, ott biztosan tudnak (remélhetőleg hasznos) tanácsot adni. Nem tudom, hol laksz, guglizd be a lakhelyed, biztos találsz a közelben valamit. Esetleg ilyen ifjúságsegítő irodát is felkereshetsz.
2012. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 hónapja eltűnt.
2014. jún. 9. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2014. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!