Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta édesanyám hogy...

Azt mondta édesanyám hogy alkoholista vagyok szerintetek is?

Figyelt kérdés

heti 5-szőr dolgozom reggel 8-tól este 8-ig. minden este meg iszok egy üveg sört és ha hétvége van akkor általában a barátimmal elmegyek kocsmázni nem részegedek le de jócskán iszok édesanyám azt mondta hogy ha ezt tovább csinálom akkor elfogja venni a fizetésem szerintetek ez normális? és alkoholista vagyok?

19/F


2012. aug. 22. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát kurv@ra nem :) Normális dolgozó ember vagy! Anyád meg csak ne vegye el a fizetésed Te kerested!!! Különben is felnőtt korú vagy. ;)


12/f

2012. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

19 éves vagy azt csinálsz amit akarsz.Anyád nem veheti el a fizetésed.Szerintem nem vagy alkoholista ha naponta megiszol egy üveg sört.A hétvégéről annyit hogy ha nem minden hétvégén rúgnál be akkor nem is lenne baj.

De 19 ÉVES VAGY!Azt teszel amit akarsz(csak ne ütközzön törvénybe:)

2012. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
58%
Anyád nem veheti el a fizetésed, de a legjobb úton vagy afelé, hogy 10 év múlva masszív alkoholista legyél.
2012. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
51%
Anyukád egy kicsit negatív, ha van rá pénzed ezzel semmi baj sincsen. :) 13/F
2012. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem normális, anyád nem veheti el a fizetésedet, és nem vagy alkoholista.
2012. aug. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha önerőből bármikor le tudnál róla mondani, nem vagy az.
2012. aug. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

van amikor hónap elején már nincs annyi pénz mert elment a rezsire (anyámmal együtt lakok és bele adok a rezsibe) ennivalóra innivalóra cigire ruhára meg alkoholra

és nem egyszer volt olyan h most vagy ennivalót veszek vagy sört és ennivalót vettem és egy hétig nem is ittam alkoholt hiányzott de inkább eszek mint hogy sörözzek

2012. aug. 23. 07:27
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Ahhoz hogy alkoholista legyél nem kell berúgnod, nem ismerlek, de szerintem közel jársz ahhoz, hogy alkoholista legyél. Én is az voltam 3-4 éves koromtól 11-12 éves koromig. Nem rúgtam be (életemben csak egyszer 10 évesen), de minden nap kellett az adagom, különben szörnyen éreztem magam. Szerintem vegyél lejjebb, de nem utasítalak csak ajánlom. Nekem is aztán beletelt vagy két évbe mire oda jutottam hogy egy korty sem kell már.

Az hogy anyukád elveszi a fizetésed hülyeség, meg is mondhatod neki hogy ezt nem teheti meg, főleg ha beadsz a rezsibe. Nem tudsz még elköltözni? Vagy nem éri meg anyagilag? Nem akarlak erre buzdítani, de én csak úgy birtam magamról lerázni anyámat hogy fogtam magam és leléptem(nem voltam 17), nem is beszélek vele, de legalább nyugtom van. Ülj le vele beszélgetni, rágjátok át a témát.

20L

2012. aug. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 tüptürüptürüpp válasza:

Szerintem nincs igaza anyukádnak..!

Heti ótször 12 órázol és akkor azt mondja, hogy ha így folytatod elveszi a fizetésed?! Ilyet nem tehet. Apukád mit mond erre? Ennyi munka után neked is kell egy kis pihi. :) Ja és természetesen ennek köze nincs egy alkoholistához.

15/L

2012. aug. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
apum nincs már köztünk. így sajnos nem tud mit szólni
2012. aug. 23. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!