Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedtetek meg a jelenlegi/v legutobbi párotokkal?

Figyelt kérdés
CSAK OLYANOK ÍRJANAK AKIK NEM INTERNETEN SZERETTEK PÁRT
2012. ápr. 9. 08:46
 1/10 anonim válasza:
egy fősulira járunk. a legutóbbival pedig egy buszmegállóban, megkérdezte mennyi az idő... stb... 20/L
2012. ápr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

oviban ismertem meg. 1 csopoprtba jártunk.

El is felejtettem már, hogy létezik, mikor kiszúrtam egy srácot a vonaton. Nagyon nézet ,mert a mamám épp arról áradozott, hogy végre diplomás lesz a családba és, hogy milyen büszke rám.

Aztán vonaton ő elkezdet rajzolni. Ez nagyon felkeltette a figyelmem, vajon hogy tud rajzolni a zötyögő vonaton? Ő észrevette hogy figyelem. Aztán szemezés ment 1000x-rel... 3 hónap múlva már jártunk.


22/L

2012. ápr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy volt havernál.Csak egyszer néztem rá nekem elég volt annyi,sajnos mára már ex de legalább volt 4 közös évünk :)

22F

2012. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy házibuliban. Akkoriban bele volt zúgva egy barátnőmbe, én pedig még egy másik sráccal jártam, de nagyon haldoklott a kapcsolatunk (bár ez lényegtelen, mert azon a bulin még egyáltalán nem tetszett a jelenlegim). Aztán egyre többet lógtunk együtt, és nekem tetszett, de tök abban a hitben voltam, hogy még a barátnőmet akarja - pedig nem, sőt, az a barátnőmmel beszélt rólam. Aztán végül feltette a nagy kérdést^^
2012. ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Esküvőn.
2012. ápr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
állatkertben!
2012. ápr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szilveszterkor, azaz már újévkor. A szomszéd településen ünnepeltem néhány barátnőmmel meg az ő barátaikkal. Éjfélkor a közben tűzijátékot néztünk és egyszer csak előttem termett, megfogta a kezem és boldog új évet kívánt persze puszival. Beszéltünk pár szót. Kiderült, hogy az ő házibulijuk 2 házzal arrább van csak a miénktől. Visszament mindenki a saját társaságával. Aztán ők átjöttek hozzánk újévet köszönteni. Akkor a fülembe súgta (kiabálta a zene miatt tulajdonképpen), hogy tetszem neki. Abban a buliban ismerkedtünk meg, még az este/ hajnal össze is jöttünk. :)
2012. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szintén esküvőn.
2012. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
exemet úgy ismertem meg, hogy anyukám tanította gimiben, és valamiért mesélt az ő osztályának rólam (valami olyasmit, hogy az én sulimban mi volt, lényegtelen). ő meg kíváncsi lett arra, hogy milyen lehetek, és felvette velem a kapcsolatot. nekem akkor volt barátom, de fél év múlva már nem volt, és akkor jöttünk össze. kb másfél évig tartott. (jelenlegit barátom meg neten:P)
2012. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Suliban, szünetben mindig együtt lógtunk aztán egyik szünetben megfogta a kezemet , suli után pedig megkérdezte ^^ ez 12évesen volt, most 15 vagyok és még mindig eggyütt vagyunk :)) 15/L
2012. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!