Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha senki sem...

Mit tehetnék, ha senki sem szeret, akárhogyan is próbálkozok? --------->

Figyelt kérdés
Sem a nővérem,sem az öcsém nem szeret :( Próbálom helyre hozni a kapcsolatunkat,de ők visszakoznak és megbántanak engem...annyira rossz érzés ez nekem,hogy jobb lenne meghalni,mint folyton az orrom alá dörgöljék,hogy mennyire utálnak. Komolyan,most legszívesebben meghalnék :/ Vagy elszoknék,de a rokonaimat nem szeretném cserben hagyni :( Segítsetek kérlek,mit tehetnék??

2012. aug. 31. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Írd le, miért érzed úgy, hogy nem szeretnek. Esetleg konkrét példa?


Először is azt próbáld meg megérteni, hogy a hozzád hasonló kamaszok nagyon nagy többsége így érez. Nem mondom, hogy nem igaz amit írsz, de minden nézőpont kérdése.

2012. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az oka ennek, hogy nem szeretnek?
2012. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik nyíltan hogy szereted őket, és szeretnél kibékülni velük, szeretnéd ha jobb lenne a kapcsolatotok. Ismerd el ha valamikor nekik volt igazuk, és hülye voltál. Nem mindig elég tettekkel bizonyítani hogy az ember megváltozott, főleg ha tényleg rosszat tett.
2012. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem csak rajtad múlnak a családi kapcsolataid. Ha a testvéreid nem nyitnak feléd, meg is feszülhetsz. Családon kívül találsz majd barátokat, sőt saját családod is lehet még.


Most olvasom Irwin Shaw: Gazdag ember, szegény ember című könyvét. Szerintem nagyon tetszene neked. Ez is egy olyan családról szól, amely nem valami összetartó, sőt, inkább érzelemszegény. Aztán a gyerekek elkerülnek a szülői háztól. Hosszú könyv, sokáig el leszel vele. Szerintem vedd ki a könyvtárból.

2012. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szüleid nem szeretnek téged? Velük nem tudsz jól elbeszélgetni, nem éreztetik hogy szeretnek?
2012. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De a szüleim szeretnek,meg a tesóim is,csak amikor a kérdést kiírtam,isten bocsá...nagyon összevesztem a testvéreimmel :/ Bocsi a kérdésért,már szerencsére kibékültünk.köszönöm a válaszokat! :) 
2012. aug. 31. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!