Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért képzeli magát felsőbbren...

Miért képzeli magát felsőbbrendűnek az anyósom?

Figyelt kérdés

Férjemmel házasok vagyunk,van egy pici gyerekünk.

Nem túl jó a viszony anya és fia között,sok a konfliktus,így nem sokat jár hozzánk az anyós.Ezzel tisztában is van,azonban nagyon nehezen viseli,hogy én vagyok,itt lakom és ő nem járhat-kelhet kedvére nálunk,amikor csak akar.Múltkor jöttünk haza a dolgunkról,elképedve láttuk,hogy az anyós rángatja a kaput,ugyanis keresett engem telefonon,csak le volt halkítva ő meg nem hitte el,hogy nem tartózkodunk otthon.Mikor szültem kértem a férjem,hogy nyugalomba töltsem le a gyermekágyi időszakot.Így is lett,ezért paranoiásnak nevezte a fiát,hogy rejtegetjük előle a picit.Szóval szinte alig jár hozzánk,most azonban nemrégen volt a névnapja,úgy gondolta,hogy azon a napon átjön este,mikor már készülődünk a lefekvéshez,hogy ő kegyelmét felköszöntsük,holott az életben nem tartottuk egymás felköszöntését.Tavaly mindenkivel megbeszélte a férjem,hogy fejezzük be az ajándékozásokat,csak a gyerekeket ünnepeljük meg.

Én meg megkértem a férjem,hogy ne jöjjön este már át hozzánk,majd hétvégén.Rámrakta a telefont,majd mikor hazaért elhordott engem mindennek,meg hogy én fogom a rövidebbet húzni,hogy én milyen tiszteletlen vagyok stb...

Kérdem én,ha tíz évig ez volt a felállás,akkor most éntőlem mit várnak,hogy hunyászkodjak meg előtte és köszöntsem neve napján,mikor engem sosem szokott??

És mi van a megállapodással?Mit képzel ez magáról,hogyan lehet valaki ilyen önző,számító?

Szóval jól összeugrasztott minket az anyós!

Ti mit tennétek?Leugatnátok,vagy a szemébe röhögnél?


2012. aug. 31. 22:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igen,és az a legszörnyűbb,hogy a névnapjára akarta időzíteni ezt a kis "látogatást", pedig ott volt kb. egy üres hete,hogy átjöjjön a "gyerekhez"!

Nem is az unokája számít,hanem ő,ő,ő...

Szánalmas és sajnálatra méltó.

És nem számít semmi,tovább folytatja,remélem elnyeri méltó bűntetését az ilyen lelkiszegény,irigy ember!

2012. szept. 1. 11:05
 12/12 anonim ***** válasza:
65%

Szia! Hatos vagyok ismét.

Csak reagálnék az utolsó gondolatodra.

Elnyerik az ilyenek a méltó büntetésüket, de addig míg ez be nem következik számtalanszor meg fognak bántani és változni soha nem fognak életünkben. A férjem nagymamája is egy önző, irigy, szemét dög! Gyűlöli mindenki, a saját lánya, unokái mert csak nyekeregni tudott egész életében és mindenbe beleugatott amibe tudott, szétzüllesztette a családot stb. Már nagyon öreg, beteg is de még él és a mai napig is csak a gusztustalan viselkedéshez ért, semmi nem jó neki és senki nem érdekli! Lassan egy éves a gyermekem - ő a dédi - egyszer sem volt rá kíváncsi, soha nem is látta még!

Ja, és még egy igazságtalanság: Az ilyenek jóval tovább élnek mint egy jóságos, segítőkész ember! Túlélnek mindent!

Semmit nem tudsz csinálni az anyóssal, csak a közöny óvhat meg tőle, vagy az ha messzebb kerültök tőle. Nagyon jó ötlet az is, ha nem ereszted be (még jó, hogy nem egy házban laktok) csak a saját családodra ügyelj és ne engedd, hogy bármilyen formában kárt tegyen a kapcsolatodban vagy hogy éket verjen közétek!

2012. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!