Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Be tudok -e jelentkezni úgy,...

Be tudok -e jelentkezni úgy, h édesanyám írja alá a lakcímbejelentőt?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak. Édesanyáméknál éltem eddig, ott is van a bejelentett lakcímem. Most elköltöztem édesapámhoz, át akarok jelentkezni. A negyed házrész amibe lakik az apám, az anyámé. Be tudok -e jelentkezni úgy, h csak az édesanyám írja alá a lakcímbejelentőt?Hioszen ő is tulaj,sztem neki ugyan olyan jogai vannak.
2008. máj. 13. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aláírhatja anyukád. Én mikor bejelentkeztem nem is foglalkoztak semmivel, csak azt nézték meg hogy alá van-e írva, a párom anyukája írta alá, övé a fele tulajdon. Egy aláírás elég.
2008. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a tulajdoni lapot is vinni kellett,és abba is belekötöttek,hogy miért nem a férjem ,akkor már 9 éve halott édesanyja írta alá a papírt,mert ő volt az adásvételin.Még jó hogy nálam volt a hagyatéki tárgyalás papírja is.

Tehát ah látom okmányirodája válogatja.Vagyis inkább alkalmazottja.Miért nem iratod alá édesapáddal?Gondolom ő is tudja,hogy nála laksz.

Meg azt hiszem a kiskorúakra azért jobban figyelnek,mint ránk "felnőttekre".De ha gondolod menj be és kérdezd meg az okmányirodában.

2008. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fele-fele a lakás. És az én aláírásom elég volt a bejelentkezéshez. Igaz, én elkísértem őt az okmányirodába.
2008. máj. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!