Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 2011. 01.20. -án voltam...

Ha 2011. 01.20. -án voltam jelentkezni a munkaügyi központban, , akkor kb. mikor számithatok arra, hogy megkapom a pénzt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak február vége felé.
2011. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feb. 1-2 án utalniuk kellett volna
2011. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem éppen mert minden hónap 20-24-e körül zárják a hónapot,és 1-2 napot nem számláznak,hanem a következő havi zárás után kapja meg ezt is!
2011. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek..

még annyit tennék hozzá,hogy azért kellett 20-án mennem,hogy ne legyen torlódás a központban,így 3.-ától tudják számfejteni,,ha 20.után mentem volna akkor elveszett volna a hónap.Tehát ha jól értem akkor ha 20-24.körül zárnak minden hóban akkor a januárit megkapom pár napon belül?

2011. febr. 3. 12:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Mekkora arcok :D Mi kell ehhez a pénzhez? bemegyek, jópofizok és ennnyi, vagy gáz, ha egyetemre járok? Dolgoznék én mellette :)
2011. febr. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!