Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted fog még jelentkezni,...

Szerinted fog még jelentkezni, vagy szakított végleg?

Figyelt kérdés

(ex)barátom elment nyárra, 3 hónapra dolgozni. tavaly is így volt, akkor minden nap telefonáltunk 30-40percet, sms-ek, néha képeket is küldünk egymásnak. akkor még elég friss volt a kapcsolat, mondta hogy szeret, hiányzok, meg komoly kapcsolatot akar.

aztán hazajött és semmi nem valósult meg belőle, csak laza kapcsolat maradt.

ebből kifolyólag mondtam neki most mielőtt elment, hogy nem csinálom megint azt amit tavaly, élje az életét ott, én is itthon, ha hazajön majd meglátjuk mi lesz.

elment, de aztán írt, hívott párszor hogy hiányzok meg sokat gondol rám, de én csak annyit mondtam, hogy nem tudom hogy alakul ez a 3 hónap, majd ha hazajön lesz valami.

de azóta eltűnt, nem ír egyáltalán semmit.

gondoltam azért heti 1x rám ír még, de eltűnt.

most akkor végleg szakításnak vette ezt vagy előbukkanhat még? én 22 ő 38


2011. júl. 8. 09:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

ő 38, te 22

talál hamar mást szerintem, aztán majd jó leszel, ha hazajön. és épp nincs más

szerintem hagyd..

2011. júl. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát elég nagy a korkülönbség az tény.
2011. júl. 8. 09:49
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha hazajött, miért nem belőle komoly kapcsolat?

Ha te/ti akartátok így, akkor miért csodálkozol, hogy ez van?

2011. júl. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

mert nem igazán illünk össze, de lazább kapcsolatba jól elvagyunk. vagyis a szex terén.

azért nekem is szokott hiányozni, de én nem akarok írni neki

2011. júl. 8. 10:02
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
most akkor mi a kérdés? hogy ír-e még? hát azt mi honnan tudjuk!
2011. júl. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát hogy ezek után még vajon fog-e jelentkezni. de ha nem tudsz érdemben hozzá tenni akkor nem is kell írnod semmit. kötözködni meg főleg.
2011. júl. 8. 10:14
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

írtam szerintem választ, bocsi

ok, akkor válaszolok megint, ha kellesz neki egy dugásra, akkor majd ír, szóval fog írni

2011. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
ha csak a szex tart össze titeket az nem "pár"kapcsolat!
2011. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy komplett! szereted őt, ahogy kivettem a soraidból, elmondtad, hogy hagyjátok egymást, most meg azt várod, hogy fusson utánad kiskutya módra??? te megaláznád ennyire magad? 23/N
2011. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Szerintem minden 38 éves férfi vágyna egy 22 éves nővel való laza (szexuális kapcsolatra). Így ne izgulj fog Ő még keresni Téged. De szerintem hosszú távon nem perspektíva egy ilyen kapcsolat. Járj nyitott szemmel Te is mert ettől a kapcsolattól csak orgazmust várhatsz társat nem.
2011. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!