Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem normális ezaz...

Mit tegyek? Nem normális ezaz ember.!

Figyelt kérdés
sziasztok.15 éves leszek nem sokára és nevelőapám van mert elváltak a szüleim.velem nagyon bunkó nem szeret, de én se őt...neki az apja egy elmebeteg...elég csúnya dolgokat csinált már de mindig megúszta a büntetést..most elvárja h nálunk lakjon..de anya se szereti...van egy melléképületünk ott lakik...a történet és a lényeg h nem dolgozik egész nap itt punnyad elvárja h eltartsuk...nem voltak itthon anyáék és beakart jönni a házba de zárva volt.dörömbölt majdnem kitörte az ajtót..nem engedtem be, nagyon félek tőle, nem normális ... sírnom kell, utálok itthon lenni miatta, mit tegyek? :""(
2012. szept. 1. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd ki a rendőrséget, hogy zaklat és molesztálni akar. Majd csak elviszik. Szerintem neked előbb hinnének, mint neki.
2012. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az edesanyadnak is szoljal, hiszen ez a feladata lenne, hogy kikoltozteti, de talan allando bejelentett lakasa van nalatok, ezert is tartozkodhat ott! Az elso valaszolo tanacsat fogadd meg, hivd a rendorseget, hogy zorog, veri az ajtot, durva ember, zaklat te pedig rettegsz pl.
2012. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
anyáé a ház, ezaz ember sehova sincs bejelentve...anya már egyszer kirakta...
2012. szept. 1. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!