Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarok visszamenni erre...

Miért akarok visszamenni erre a helyre? Anyáék teljesen zizinek néznek

Figyelt kérdés
Tavaly 6 napot feküdtem a pozsonyi szívkórházban,azóta vissza akarok oda menni,amikor anyáék vittek haza,szomorú voltam
2012. szept. 1. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
ennyire jó volt az ellátás?
2012. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
magamnak se tudom megmagyarázni,hogy miért akarok visszameni
2012. szept. 1. 19:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még te sem tudod megmagyarázni,hogy miért akarsz visszamenni akkor ezt mond meg a szüleidnek! Beszéld meg velük,lehet,hogy valamiért oda kell menned...Vallásos vagy? Lehet,hogy Isteni üzenet! XD Gyagyán hangzik de nem kizárt...:)

2012. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Legyél őszinte magadhoz, biztosan van rá okod, hogy érezz. Szerelem? Titkos álomkép? Ábránd?

Nem baj, hogy érzel. Csak ne beszélj róla, ha nem tudsz magyarázatot adni rá.

2012. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolom ha ennyit feküdtél a szívkórházban, komoly ellátásban volt részed.

Nem hiányzik a törődés a hétköznapokban? :)

2012. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hiányzik a törödés,meg otthon este nincs beszélgetés,folyton megy a tv
2012. szept. 1. 19:49
 7/10 yuda ***** válasza:

Frankón ugyanezt akartam írni, amit utoljára írtál a törődésről.

Volt egy ismerős lány, aki gyakorlatilag ugyanezt mondta. Vissza akart kerülni kórházba, mert szerinte ott úgy törődtek vele, kiszolgálták, figyeltek rá mit mond,stb.


Hát nem tudom :D

Saját tapasztalatom, ha oda kerültem, tűkön ültem, hogyan szabadulhatnék leggyorsabban. Szerintem, és nem akarlak bántani, ez valami lelkibetegség, hogy valaki kórházi törődésre vágyik.

Azt sem bánnám, ha sose mennék többet kórházba és tudom a nem vagyok ezzel egyedül.

2012. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igaza lehet az előzőeknek. Nem konkrétan oda akarsz visszakerülni, hanem abba a légkörbe vágysz. Gondolom egy szívkórházban a szakszemélyzet komolyan veszi a feladatát, és a legjobb tudásuk szerint gondoskodnak a betegeikről. Egy szívbeteg, aki kórházba kerül, hirtelen a család központjává válik. Mindenkinek fontos, törődnek vele, a látogatásokkor a kedvét keresik, igyekeznek teljesíteni a kívánságait... Neked, azt hiszem ez hiányzik, nem egy konkrét helyszín.
2012. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia! Nálam is ugyanez van valójában a figyelem, az odafigyelés hiányzik,az hogy egy kis odafigyelést, szeretetet kapjak. nálad is ez lehet
2012. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Nem szívkórház hanem ilyen megfigyeléses gondozás, ilyesmi. Gyerek voltam 10-13 éves. Hiányzott volna a társaság, beszélgetés és kértem a kórházat hadd maradjak hétvégére ha hétfőn vissza kell jönni úgyis folytatni a vizsgálatokat. És maradhattam. Jó volt. :-))))
2012. szept. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!