Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy anyámék a...

Normális, hogy anyámék a szabadidejüket csak a tv előtt töltik?

Figyelt kérdés

Most azonban későn fizették be a pénzt a tv szolgáltatónak.és ki fogják kapcsolni,lehet

egyenesen tragédiaként élik meg


2012. szept. 1. 20:59
 1/9 anonim válasza:
Nem, inkább szomorú. Röviden, tömören.
2012. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
50 évesek sincsenek
2012. szept. 1. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy panelba hónapról hónapra élve ez a legnagyobb szórakozás. Szóval szerintem nem.
2012. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de nem volt ez mindig így,pénzüket inkább cigire költik
2012. szept. 1. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szüleim kertesházban élnek,mégis a tv előtt töltik a napot.az enyémek is épp elmúltak 50-en de nagyon antiszociálisak és ezt én is örököltem/hoztam magammal otthonról sajnos.Vannak ilyen meg vannak olyan emberek.Van,akinek a buli,kirándulás a kikapcsolódás,valakinek a tv.Ez van.
2012. szept. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nagyon nem.

én pl 4 évvel ezelőtt száműztem az életemből a tv-t. nem kötött le, nem éreztem, h az épülésemet szolgálja. netezek, rádiót hallgatok. elmegyek a párommal kirándulni, barátokkal találkozni, néha pubba vagy bulizni.


a szüleid klasszikus panelprolik lettek. sajnálom. lehet, h idővel rájönnek, h nem a tv a minden, és keresnek maguknak valami értelmesebb elfoglaltságot.

2012. szept. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

én sem nézek tv-t már több mint egy éve,csak az olimpiába kukkantottam bele,ha kedvem és időm volt

szüleim rendesen beleélik magukat az idióta filmekbe,éjjel fél kettőkor is azt nézik,aztán másnap nem tudnak felkelni,melóba menni,

2012. szept. 2. 05:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsit depisek lehetnek.Az én szüleimnek is volt régebben egy ilyen időszaka,én akkor utáltam meg a tévét,egy évig nem is néztem.
2012. szept. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vegyélnekik számítógépet, és akkor nem tv-znek.

Egy idióta az, aki lenéz valakit, mert tv-t néz, meg emiatt egyáltalán fikázza szüleit.

2012. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!