Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretett engem valaha is?

Szeretett engem valaha is?

Figyelt kérdés

Volt egy kb. egy évig tartó kapcsolatom. Hadd ne mondjam, elég fura volt. Pasi néha lehozta a csillagot az égről, utána 4-5 napig nem is telefonált. Aztán megint nem lehetett még elkergetni sem egy darabig, utána megint elvolt napokig anélkül, hogy hírt adott volna magáról. Soha nem mondta, hogy szeret, egyetlen egy elszólása volt. Vettem egy ruhát, kicsit nagyon kivágott volt, mire ő: "Ne tedd közszemlére magadat, nem örülök neki, hogy ha azt, akit én szeretek, más férfiak megbámulják!"

Ritkán bókolt. Az anyukájához sokszor levitt. Volt, hogy egy-két napot ott töltöttem. Ismertem munkáját, hobbiját.

Végülis nem soká bírtam ezt az állapotot, szakítottam.

Rá majd egy évre többször összefutottunk. "Káposztamelegítés" lett a vége. Két hónapra. Sokat változott, de én ugyanazt az embert láttam benne. Szerettem, de valami nem volt jó.

Megkérte a kezem és én nemet mondtam... többet nem jött.

Azóta eltelt három év. Férjhez mentem, gyerekem lett (persze máshoz, mástól).

A régivel sokáig nem találkoztunk. De bármikor szembejön az úton villog, integet. Ismerősöktől érdeklődik.

Azóta sem tudom magamban hová tenni a vele való kapcsolatomat.

Miért érdeklődik? Szeretett ez az ember engem valaha is?


2009. júl. 27. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen, de nem tudta kimutatni. Viszont ne bánd, hogy vége lett, mert úgy tűnik nagy adag önzés is volt/van benne. Olyankor jelentkezett amikor szüksége volt rád, de azt már nem vette figyelembe mennyi fájdalmat okozott amikor szó nélkül lelépett. Az ilyen ember ha változik is, nagyon lassan és évek alatt, talán a korral. Nő legyen a talpán aki képes leélni az életét egy olyan férfi mellett, akitől csak szeretetmorzsákat kap.Bár sok nő él ilyen kapcsolatban, nem hiszem, hogy boldogok! Ha néha mégis érzel valami nosztalgiafélét, az csak a be nem teljesedett kapcsolatnak szól. Ő pedig persze, hogy érdeklődik utánad, hiszen valamikor jó volt veled...
2009. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szeretett, csak van olyan ember, aki nem tudja ezt kimutatni. Lehet, hogy nem tudta kimondani, hogy szeret. 4-5 napig nem telefonált? Hát nem mindenki jár a másik nyakára naponta. Nem feltétlen mindenki olyan. Meg lehet, hogy lekötötte a munkája vagy valami más. Ettől még szerethetett. Bár kár ezen rágódnod.
2009. júl. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Most -mivel teljesen idegen vagyok, úgyse ismerlek- itt "rábólinthatsz" arra, hogy azért foglalkozol még mindig ezzel, mert benned ez egy elvarratlan szál. Azt nem írom, hogy szereted még tudatalatt; mert ilyenkor általában az ember első reakciója a felháborodás. Pedig a múlton gondolkodni sokminden ilyesmit jelenthet... Tedd magadat túl rajta és ne foglalkozz vele, hogy integet meg kérdezget. És ha szeretett is vagy ha nem, mindez már mit számít? :)

2009. júl. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez a "szeretetmorzsa" kifejezés talált.

3. válaszoló: igazad van, a szál elvarratlan maradt és tényleg nincs mit rágódni rajta három év, és ennyi esemény távlatából. (Úgyhogy a felvetésedre virtuálisan is rábólintok itt.)

Csak valahogy én úgy éreztem anno, hogy közel vagyok hozzá, bevont az életébe, a családjába. A barátnőm szerint meg egy tulok volt, amiért így viselkedett.

A napokban vitatkoztunk erről, így jött elő bennem ez a gondolat.

Nem kacsintgatok vissza, azért arra emlékszem, mennyire nehéz is volt vele és egyáltalán nem vágyom erre.

2009. júl. 28. 08:16
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg vabónnak ilyem típusú férfiak, akik nem tudnak/akarnak elköteleződni, de elengedni sem tzdják a nőiket, és mindig próbálgatják, hogy vajon még tudnak-e még hatni rájuk. Bocs.
2009. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

nincs hari a válaszodért, mert én is így éreztem/érzem. Csak nagyon néha villant fel régen is valami szeretet-szerelem érzés kimutatása rajta.

Azért is lehet igazad, mert ő azóta sem állt meg soha-senki mellett. Lassan 40 éves.

2009. júl. 29. 06:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló megélt élményem van és jó ezeket a sorokat olvasni.

Köszönet a kérdezőnek, mert mai napig bennem is éltek ilyen kérdések és köszönet az első válaszolónak mert a mondataival sikerült helyére raknom a puzzle-t.

2009. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt írod nem mondta egy szóval sem hogy szeret

Akkor ezt minek neveznéd?Te irtad:"Vettem egy ruhát, kicsit nagyon kivágott volt, mire ő: "Ne tedd közszemlére magadat, nem örülök neki, hogy ha azt, akit én szeretek, más férfiak megbámulják!"


Ebben én látok olyat hogy akit én szeretek!

Nem tudom de szerintem te még szereted ezt az embert vagy sok az időd?Mert ha gyereked van férjed van akkor mit foglalkozol vele?

2009. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!