Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom nemrég szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom nemrég szakított velem, azzal az indokkal hogy 1 hete nem szerelmes belém. Ez hogy lehet? Szeretett valaha?

Figyelt kérdés

Nem értem az egészet.Egyik reggel úgy ébredt,hogy megszűnt a szerelme irántam?Ehhez az egészhez az is hozzátartozik,hogy problémáim vannak és elég nehéz velem kijönni és elviselni,de ő mindezt tudta és mindig hangoztatta,hogy nem zavarja és segít mindenben.Úgy váltunk el,hogy azt mondta,hogy ő újra tud szerelmes lenni,csak idő kell.Én már nemtudom,hogy mit higyjek.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

18/L


2009. nov. 2. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Énis voltam már így lánnyal. Lehet ráerőszekoltad magad. És nem elcsábítással hanem rámászással. Lehet hogy nem tudott beléd szeretni.
2009. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Hát ha nehéz veled kijönni, talán elfáradt egy kicsit a srác. Véleményem szerint próbálj toleránsabb lenni. Mi az amiben nehéz veled kijönni? Ezeken próbálj picit visszafogni. Ha eddig működött, akkor arra a szintre kell hozni a toleranciát, ami korábban volt. Szerintem újra beleszeret a "régi új" énedbe.


/a vágó

2009. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Üdv!

Sajnos van ilyen, ezt el kell fogadni. Lehet, hogy nem azt kapta amire számított, vagy csak túl gyors volt a tempó (nálam pl. ilyen volt, második találkánál már csók).

Sokszor kell egy kis titokzatosság még mondjuk évek múltán is, és fontos, hogy hagyjatok egymásnak teret (saját baráti körrel szórakozás, ilyesmi), nem kell mindig egymás nyakában lenni (pl fél óránként telefonálgatni, hogy "biztos nem csalsz meg?", "de tuti biztos?"

22f

2009. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Hát nemtudom,mert mindketten akartuk ezt a kapcsolatot és ő akart először találkozni velem.Míg együtt voltunk számtalanszor mondta,hogy mennyire szeret és így még nem érzett soha.Amúgy most meg látom MSNen nála kiírva hogy "du fehlst mir"(hiányzol).Annyira rossz :'(
2009. nov. 2. 21:50
 5/5 A kérdező kommentje:
Még annyit,hogy távkapcsolat volt 80km volt köztünk.Ez is megnehezítette ezt az egészet
2009. nov. 2. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!