Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A megrendült bizalom visszatér...

A megrendült bizalom visszatérhet valaha?

Figyelt kérdés
A férjemben rendült meg a bizalmam és most nem tudom, hogyan tovább.
2011. nov. 5. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd kicsit bővebben?
2011. nov. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Minden egyes eset más és más. Nincs alap recept. Egy biztos, a bizalmat a világon a legnehezebb dolog visszaállítani, ha egyszer megrendült. Mindig ott lesz a kétség és a gyanakvás.

Mindkét fél elhatározása, tudatos viselkedése szükséges hozzá, hogy új alapokra helyezve folytatódjon a kapcsolat. Az egyik legfontosabb, hogy nem szabad folyton felemlegetni a sérelmeket. Az a múlt volt, el kell felejteni, de le kell vonni a tapasztalást.

Szóval én megpróbálnám, bár sokban függ, milyen esetről van szó.

2011. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
megcsaltad mi??
2011. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

most a te bizalmad vagy az övé??ja a tied...

megcsalt vagy mi?

2011. nov. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem csalt meg (állítólag) - belefér, hogy elhiszem. De rajtakaptam, hogy társkereső oldalakon van fenn és erotikus levelezéseket folytat. Fényképeket fogad, fényképeket küld...

10 éve vagyunk együtt és, ahogy az lenni szokott azt hittem a mienk az álomkapcsolat. Na jó... voltak/vannak problémáink, de nem eget verőek.

Kicsit sokkoló élmény.

2011. nov. 5. 12:50
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én bizalmam annakidején nem tért vissza, pedig nagyon akartam. Megcsalt a vőlegényem, megbocsátottam, aztán idegbeteg lettem. Mindig minden percben az járt a fejemben, hogy hol van, mit csinál, kivel van, kivel beszél. Szakítás lett a vége mert nem tudtam úgy tovább élni :-(
2011. nov. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát, ez valóban eléggé furcsán jöhetett ki. beszéltél már vele erről? Mert ha nem, akkor lehet, hogy először ott kéne kezdeni, mert talán valami hiányzik neki, amit te nem is gondoltál volna.
2011. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sosem fogsz már megbízni benne. Én szakítottam volna vele, biztosan nem szórakozásból volt fent a neten. Tele vannak a társkeresők ilyen ribanc pasikkal.
2011. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs gyereked,én elválnék a helyedben....Ennél kisebb dolgokat is nehéz lenyelni,nem hogy ilyet ...
2011. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem akarlak még jobban elbizonytalanítani, de nyilván nem ok nélkül küldözget ilyen képeket.Ettől már csak egy lépés a tényleges megcsalás, ha egyáltalán még meg nem tette.A fejében már nyilván megfordult.

Én ezek után magamat ismerve, nem bíznék meg a férjemben, vagy elválnék tőle, vagy ahhoz méltón viselkednék vele....Magyarán:ha érdekem úgy kívánná, nem szólnék neki, de figyelném, mit csinál és már csak érdekből lennék vele.

Nem lehet az elveszett bizalmat visszaszerezni.Kutyából ugyanis nem lesz szalonna!

2011. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!