Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálta? Szeretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta? Szeretett egyáltalán valaha is? Vagy mire kellettem/kellenék neki?

Figyelt kérdés
Hogy mit tegyek, az nem kérdés, mert már kidobtam. De a történet röviden: huszonévesek vagyunk, ő közelebb a harminchoz. Amíg nem jártunk, a csillagokat lehozta az égről. Amikor mással jártam, gyönyörű smseket írt, bárhová mentem, utánam jött, kereste a kapcsolatot, kocsival elvitt ide-oda, akármit mondtam, ugrott, ápolt, amikor magam maradtam a betegségemben. Amikor viszont járni kezdtünk, odaszólt, hogy mossam le magam a kocsimat, miért mossa le ő, 20 Ft-ot visszakért, azt mondta a betegségemre, hogy csak sajnáltatom magam és vágjak füvet 38 fok lázzal, mert ő nem kertész és a nőknek is tudni kell fűnyírózni meg kaszálni, barátok előtt megalázott, ordított velem és gúnyoskodott, hogy menjek haza, ahogy akarok (amikor az ő kocsijával voltunk), az autómosóba utánam jött és beállt elém, utána viszont megkértem, hogy a slaggal a kezemben ne kelljen forgolódnom, dobja be ő az ötvenest, hogy ne álljon le a vízsugár, kijelentette, hogy miért dobja be, nem az ő kocsija, persze nem is dobta be, odamentem, bedobtam én, és azzal a fordulattal lelocsoltam őt is, erre odajött, kicsavarta a slagot a kezemből mindenki szeme láttára és tetőtől talpig lelocsolt vele, majd elment, és smsben leribancozott. Szóval az érdekelne, hogy mi a francnak kellettem neki, ha aztán meg a kapcsolatunkban így viselkedett?
2009. aug. 19. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Csak addig volt ilyen kedves áldott jó fiú. amíg meg nem kapott. Ezen nincs mit szépíteni ez a helyzet. Jól tetted h kidobtad, csak kihasznált. Találsz te nála százszor jobbat is. üdv
2009. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy tudtál egy ilyen idiótát kifogni? Örülj, hogy megszabadultál tőle.
2009. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy magyar népdalrészletet juttatott eszembe ez a történet:

A cipőmbe kapcának se volna jó.


A kérdésedre meg rövid a válasz: ez a semmirevaló csak eszköznek tekintett a biológiai szükségletéhez.

2009. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok, és hogy megerősítettetek! Sosem gondoltam volna, hogy én is csak egy egyszerű biológiai segédeszközként végzem egyszer, de talán most, hogy felismertem, már legközelebb el tudom kerülni.
2009. aug. 19. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!