Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után mondanátok el...

Mennyi idő után mondanátok el a párotoknak hogy nem lehet gyereketek?

Figyelt kérdés
Jelenleg ugyan nincs párom.21 éves nő vagyok, és 18 évesen derült ki hogy nem lehet gyerekem. Nagyon utálom magam emiatt a mai napig is, hogy már nőnek se vagyok jó. Belegondoltam abba, hogy ha elkezdek randizni egy fiúval, akkor ezt nagyon a legelején nem szeretném elmondani.De az pedig nem pofátlanság ha mondjuk 1 év után mondom el? Azért nem tudom hogy ezt hogy, mert félek hogy aki ezt megtudja rólam az alapból nem fog velem hossztávra terezni, vagy pedig azonnal el is hagy...szerintetek?
2012. szept. 2. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Amikor szóba kerül a gyerek, akkor mondanám el. Lehet, hogy emiatt elhagy, de ha meg nem mondod el, csak évekkel később, akkor mindkettőtökkel kiszúrsz, hiszen ha ő mindenáron gyereket szeretne, akkor úgysem maradtok együtt, és minél idősebb vagy, annál nehezebb párt találni magadnak.
2012. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amint kapcsolatba lépsz vele. Tehát azért nem az első randin, de valamikor a járási időszak elején. Nem érdemes halogatni. Ha ezért lelép, neked is jobb, ha az elején teszi, nem akkor, mikor már jobban kötődsz hozzá. És neki sem mindegy, mikor tudja meg.

Nem minden férfi akar gyereket, hidd el! Ha meg igazán megszeret, akkor ha szeretne is, megoldhatjátok másképp. De sokszor a férfi csak a nő nyomására lesz apa.

2012. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Miért is nem lehet??Mert nekem is ezt mondták.

Azóta van 2 fiam,ráadásul úgy,hogy akkor,amikor akartam.

és ismerek még egy pár nőt,akinek ugyan ezt mondták,mindegyiknek más okból.Nekik is vannak gyerekeik.

Szóval nem mindegy az ok,és nem kell mindent elhinni.

2012. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
ez meg egy jo darabig nem lesz aktualis nalad sztem, ahogy meg kozeledsz a 25-30-hoz és mondjuk idosebb pasikkal randizol, soknak mar lesz gyereke és nem akar tobbet, de amugy sztem meglepodnel ha tudnad, hogy hany ferfi nem akar egyaltalan gyereket, az en mostani baratom sem...amugy en sem no letemre, persze ez valtozhat, es az nagy kulonbseg hogy ha mi megus akarunk, akkor lehet, viszont tudni, h nem lehet rossz erzes hiszen a leghetoseg sincs meg elvileg...amugy miert nem lehet? csak azaer kerdem, mert nagyon sok embernek azt mondjak a dokik, h nem lehet, pl a szomszedom, aki orokbe is fogadott mert az orvos azt mondta neki, h eselye sincs, ra 3-4 evre meg teherbe esett...vagy nezd meg varkonyi Andreat, akinek szinten ezt mondtak, es lam lam, Bocskor gabortol terhes lett...amugy is kivizsgaltatnam magam jobban a helyedben, tobb orvos, alternativ orvosok stb, sok boldogsagot!
2012. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én tényleg olyan férfit szeretnék aki engem szeret, és nem csak a gyerekét akarná velem kihordatni... de attól félek, hogy a legelején még senki nem fog annyira szeretni (teszem azt 2 hét után) hogy emellett is velem maradjon. Remélem, hogy találok olyat aki nem akar gyereket..bár én igazából örökbe fogadni mindenképp szeretnék. :(
2012. szept. 2. 11:01
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Mi a franc az, hogy már nőnek sem vagy jó??? Nehogy már attól ne legyél nő, mert nem lehet gyereked!! Erről szerintem most azonnal kezdj el leállni!

Én egyébként úgy a legelején tisztáznám ezt, hogy pl. azt is igyekszem/igyekezni fogok tisztázni, hogy én meg nem akarok gyereket. Ezzel együtt lehet elfogadni, vagy továbbállni. Én valahogy nem szeretném, ha 1 év után emiatt rúgnának ki. Akkor már inkább bele se kezdjünk.

2012. szept. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Azt hiszem el vagy tévedve.Egy huszonéves férfi sok mindent akar,csak gyereket nem.És ha ezzel kezded,akkor a gyerek gondolatától is elszalad.Erről akkor kell beszélni,ha itt az ideje.És egyáltalán nem biztos,hogy nem maradsz terhes,és vannak orvosok is,és nagyon sokan élnek gyerek nélkül.És nem kevesebbek másnál.
2012. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok. Nekem sem lehet gyerekem. Én a jelenlegi páromnak kb. az 5. randin mondtam el. Akkor kérdezett rá, hogy "na és szeretnél majd gyereket szülni?" Így hát egyértelmű volt, hogy elmondom, hogy szeretnék, de nem tudok. Azóta is együtt vagyunk :)
2012. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Most biztos lepontoznak, de hidd el, sok férfinek ezzel a paraméterrel álomnő vagy.
2012. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez függ a problémától is.Nekem sejtésem volt hogy valami nem okés és probléma lesz gyerek válallásnál.kb 3hónap járás után jött fel a gyerektéma,akkor elmondtam mit érzek ezzel kapcsolatban.Pár évvel később orvos is megerősitett abban hogy baj van és nem biztos hogy sikerülni fog.Végül jopár évnyi küzdés után sikerült,párom végig támogatott.
2012. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!