Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Voltatok már úgy,...

Szülők! Voltatok már úgy, hogy valami miatt nagyon szégyelltétek magatokat a gyereketek előtt? Mi volt az?

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer vendégségbe jöttek hozzánk rokonok. Főztünk, készültünk rá. Később kiderült, hogy pénzt akartak tőlünk kérni, de mi tudtuk, hogy nem adnák meg soha még részletre sem, szóval (ami a legnagyobb hiba volt, hogy a gyerekek előtt) összevesztünk velük. Nem értették, hogy a nagybácsit, akit annyira szeretünk és vicces, stb. miért szidtuk le és miért nem segítettünk nekik.


Később elmagyaráztuk nekik, de akkor sem fogták fel és nagyon rosszul éreztük magunkat 2 okból is.

2012. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem is szégyelltem magam inkább úgy mondanám bántott a dolog.

1. veszekedtem előtte és csúnya szavakat használtam egy idegennel szemben,aki bár tényleg megérdemelte,de nem a gyerek előtt kellett volna.

2. csúnyán leszidtam a gyereket és csúnya szó is elhagyta a számat.Na a lelkiismeretem majd megölt,de meg is érdemeltem.Azóta vigyázok,hogyha rosszabb napom van akkor is fgyeljek erre.

2012. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!