Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még sem akar gyereket?

Még sem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Párommal tegnap beszélgettem,felhoztam a gyerek témát.

Azelőtt is beszéltünk róla,akkor azt mondta nekem,akar majd gyereket.Tegnap viszont már nem mondott ilyet.

Említettem neki,hogy olyan 25 éves kor körül már szeretnék egy babát,de ő erre csak annyit mondott jaaj..rákérdeztem akar e,de semmi konkrétat nem mondod...flegmán vissza kérdezett,hogy miért érdekel ennyire,miért kérdem.Mondtam,hogy csak érdekel akar e egyáltalán,de csak annyit mondott majd,majd...kérdem tőle,igen vagy nem..erre majd..

Valami összetört bennem,tudja jól,hogy szeretnék egy közös babát(előző kapcsolatából van)és így beszél..olyan rosszul esett.Így változott a véleménye?vagy lehet nem is akart babát,csak azért mondott igent,hogy ne bántson meg.

Mág fel fogom hozni ezt a témát,csak nem akarom nyaggatni sem.


2012. szept. 2. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem most egyenlőre jegeld a témát. Lehet, hogy most úgy érzi, hogy valami oknál fogva nem akar, de ez lehet, hogy változik. Most ne hozd fel újra, mert csak vita lesz belőle.
2012. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam,hogy majd csak idővel hozom fel,most nem.Csak elgondolkodom,mi van,ha még sem akar?Én pedig nagyon szeretnék.Nem tudom lesz e így akkor értelme a kapcsolatnak.Lehet önzően hangzik,de így érzem.Én elfogadtam,hogy neki már van gyerek,de azt nem kérheti tőlem,hogy lemondjak egy babáról.
2012. szept. 2. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad hogy mióta vagytok együtt. Szerintem fél a gyerek vállalástól,amin a mai világban nem is csodálkozom. Régen is felelősség volt a gyerek vállalás de most még jobban. Adj neki időt. Nem írtad azt sem hogy te nő, vagy pasi vagy. Mert nem mindegy.
2012. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
èn vagyok a nö..4 ève vagyunk együtt,2 ève együtt is èlünk.
2012. szept. 2. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd majd még át gondolja. Nagyon tisztellek, mert én kérdeztem hogy nő vagy-e,és azért mert sok nő nem foglalkozik ezzel, hanem már kész tények elé állítja a pasit. Igaz az ilyen erőltetett gyermek vállalásnak jó vége nem szokott lenni. Csak ezt sokan nem szokták mérlegelni. Majd még meg gondolja magát, fel a fejjel!
2012. szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!