Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Agyamra megy a férjem! Nálatok...

Agyamra megy a férjem! Nálatok szokott lenni ilyen?

Figyelt kérdés

Mindennel idegesít!A gyerekkel kínlódva foglalkozik,amíg én neki főzök meg sütök.Mindent pont fordítva csinál mint ahogy mndom neki.Most ott tartok,hogy jobb ha nem látom!

Volt/van igy más is?


2012. szept. 2. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, mert ennek az lesz a következménye, hogy egyszer neki is jobb lesz, ha téged nem lát... :)


Komolyra fordítva: ennyiből nem lehet megítélni a kapcsolatotokat, ha akarod, írj bővebben. Mindenesetre, ami biztos: azt mondta valaki, hogy a háborúhoz 3 dolog kell: pénz, pénz és pénz. A jó házassághoz szintén három dolog kell: beszélgetés, beszélgetés, beszélgetés. Sok sikert!

2012. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem is gyakran előfordul, persze mi már 22 éve házasok vagyunk... Nem tudlak megnyugtatni... Később csak rosszabb lesz :\ Próbáljátok meg még most, az elején tisztázni a nézeteltéréseiteket.
2012. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Az én párom is ilyen. :) Evvel jól fel tud dühíteni, leosztom, megígéri jobban figyel és mindent úgy csinál ahogy én mondom, majd minden marad a régi kerékvágásba. Ezek a pasik javíthatatlanok. :)
2012. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Miért kéne úgy ugrálnia, ahogyan te fütyülsz??
2012. szept. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Válj el tőle!
2012. szept. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
13.12hez: [link]
2012. szept. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóról szóra így van nálunk is.:) Mondhatok én a nejemnek bármit.:))) Igaz, ő is mondhat bármit nekem.:) Azért, nálunk még mindig jobb, ha látjuk egymást.:)) Igaz, még alig 30 éve vagyunk együtt.:))
2012. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

13:09-es

Pont ez van nálunk is.

"Mostantól minden más lesz"aztán meg minden ugyanaz!


Nem azt mondtam,hogy úgy kell ugrálni ahogy én fütyülök.De ha megkérem,hogy ne engedje be a gyereket a konyhába mert forró a sütő és ennek ellenére pont úgy dobálja neki a labdát hogy bejöjjön.

2012. szept. 2. 14:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor menj ki Te is labdázni, a kaja meg égjen oda! A hasukra érzékenyebbek, mint a szavakra.

Amúgy alapműként olvassátok el a Miét hazudik a férfi, miért sír a nő című könyvet!

(nálunk:21 éves a házasság: a helyzet változatlan) Minden jót a további évtizedekhez :)))

2012. szept. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!