Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon megcsal vagy csak én...

Vajon megcsal vagy csak én vagyok féltékeny? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
párom mostanába elég furcsán viselkedik 5 éve vagyunk együtt most született egy kislányunk 5 hónapos mostanába sehová nem akar minket magával vinni ha hazajön a munkából valamit mindig kitalál és elmegy itthonról még csak ha az anyjához akkor is mostanában sosincs itthon este meg amikor hazajön és leülünk hogy vacsorázzunk közösen akkor vagy azt mondja hogy nem éhes vagy veszekedésbe torkollik a vacsora a szexben is uj dolgokat akar hirtelen kipróbálni amiket ezelőtt soha szerintetek megcsl mit tegyek ?
2012. aug. 17. 08:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szervezz meg egy éttermi vacsorát és menjetek el közösen. Ott szép nyugodtan hozd elő, ami a szívednek fáj, beszélj róla nyíltan, ezt máshogy nem lehet megoldani, csak kommunikációval. Gondolom vacsora közben csak nem fog felugrani, nyilván valamit reagálnia kell a dolgokra. Te ismered a viselkedését, a hangját, a mozdulatait, az is sok mindent elárul.
2012. aug. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég valószínű! Én biztos nyomoznék,mielőtt megvádolom.
2012. aug. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mikor azt mondja elmegy az anyjához, hívd fel, hogy odaért-e és ha azt mondja, hogy ott van akkor menj utána, nézd meg, hogy igaz-e, ha tényleg ott van akkor beszélgettek egy jót.
2012. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Elég gyanús, hosszú kapcsolatom végén volt ilyen, hogy teljesen új szex dolgot kezdett el csinálni, gondolom ezt már az új nőtől tanulhatta, mert nemsokára ezután össze is jött vele, de a többi dolog is fura.
2012. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha megcsal, nincs értelme féltékenykedni, mert annál sokkal nagyobb a baj. Ha meg nem csal meg, akkor sincs értelme féltékenykedni, mert nincs rá okod.


Egyébként szerintem is gyanús, ha nem éhes és soha nincs otthon, de lehet, hogy tényleg az anyjánál van és ott kajál. Én azzal kezdeném, hogy reggel megkérdezném, hogy szivem, ma is mész anyádhoz? Ha a válasz igen, fognám a gyereket és délután meglátogatnám az anyóst, rajtaütésszerűen, hogy alkalma se legyen szólni a férjednek. Ott kivárnék estig, ha megjön a férjed, te vagy a feleségek gyöngye, mert elémentél, hogy együtt tölthessétek az estét (anyósnak vigyél virágot meg csokit), ha meg nem jön, legalább tudod, hogy hazudik.

A többit a tények ismeretében kell eldönteni.

2012. aug. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Majd irj a vegkifejletrol. :)
2012. aug. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Női agy....mindig kombináltok:)
2012. aug. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem nyomoznék,nem hívogatnám... ugyanis nem csak nő állhat ilyen változások mögött.


de nem hagynám én sem annyiban. gondolom kimerítő volt mindkettőtöknek az elmúlt idő (terhesség, szülés,éjszakázások)és jó lenne, ha ismét lenne idő egymásra is.


Vajon miért nem érzi magát jól a párod?

Érzi-e, hogy van helye az életedben? a lakás elég otthonos? Te adsz magadra? Elmondhatja, ha esetleg munkahelyi gondjai támadtak? Megértésre, igaz figyelemre számíthat részedről?

Persze a Te vágyaid, igényeid ugyanilyen fontosak. :)


de kezdetnek felteheted neki a kérdést, hogy mivel tudnád boldogabbá tenni/ mit tudnál segíteni, mert látod, hogy mostanában nagyon feszült...


és aztán remélem, ő is megkérdezi majd Tőled:)

2012. aug. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom :( már kérdeztem tőle hogy mi a baj hogy velem van e baja de erre csak ez a választ adta hogy semmi és hogy fáradt nem tudok vele beszélni mert egyszerüen nem hajlandó rá hazajön fürdik lefekszik és alszik :(
2012. aug. 17. 09:24
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
még emészti h apa lett,és egyelőre nem megy neki a dolog,a régi életét akarja, szabadságot,változatos szexet. nem hinném h megcsal,csak a helyzettel nem tud mit kezdeni...
2012. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!