Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális kijelentés anyóstól? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Hétvégén nálunk ebédeltek ,majd du jött 2 barátunk . Amikor anyósom meghallotta csengöt. Igy szólt A sütiket gyorsan vigyétek a hütöbe vagy hideg helyre : A férjem szólt ,hogy jut mindenkinek ,erre ő azt nem lehet tudni sisetek tegyétek el ::

Mind ezt úgy ,hogy a mi házunkban voltunk.Ők is csak vendégek :


2012. szept. 3. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem. De nem mindegy? Ha nálatok vagytok, a te sütidből annyak adsz, akinek akarsz. Ennyi.
2012. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Mint az én öreganyám... Normális, hát... Attól függ mi a normális?! Ő ilyen, kapzsi. Ez nem más, csak kapzsiság. Nem akarta megosztani a sütit. Nem szép dolog, de nem mondanám, hogy abnormális.
2012. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

:)ez jó:)és elraktátok????

biztos rászóltam volna hogy most fejezze be:P

2012. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Scream85 ***** válasza:
96%
A mohó, magának akarta az összeset XDDD
2012. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem raktuk el. De ha legközelebb jönnek mondtam a férjemnek én nyitok ajtót a sütivel a kezembe és gyorsan be szaladok vele és elteszem . Ha kéri ebéd után akkor megmondom mama a hütőbe tettem a vendégek elöl ,magátol tanultam...

Mondtam a férjemnek ,hogy megteszem,jót röhögöt azt mondta,hogy ebbe az estben ő is kivácsi a saját anyja arcára..

2012. szept. 3. 15:39
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
:) ez nagyon aranyos volt :)jó fejek vagytok:)
2012. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

En komolyan szetröhögöm magam, ilyeneken fennakadni?? :D

Nekem mar az is furcsa, hogy anyos letere megeszi a föztödet!?


Ha arra gondolsz, hogy ilyen felmerül benne, hat ez megcsak nem is anyosos, hiszen feled semmi rosszindulat sincs benne, semmi agyafurtsag, hogy majd a hatad mögött... Igy nyugodtan irhattad volna ugy is: "szerintetek normalis kijelentes ez egy vendektöl?" Mondjuk, ha elteszed, es utana meg szid a hatad mögött, hogy meg a vendegeknek se sütöttel semmit, ezert vitt neked, azt meg bevagtad a hütöbe, amikor csengettek - akkor mar olyan anyosos lenne.

Vagy az a problema, hogy a ti hazatokban akarja megmondani, mit adsz, adsz-e a vendegnek? Ez inkabb vicces, de semmikepp se problema, ha nem mindennapos vendeg. Vicces, mert olyan, mint a fing, ami kijön es tovabbmegy a legaramlattal, de nem valtoztatta meg a legkört. (Tehat egy gyengebb fing.)

2012. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
biztos ízlett neki a süti és ő akarta megenni az összeset :)
2012. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A mi családunkban nem volna normális, ilyen nálunk nincs. Kész az anyós:)

Jujj, gyorsan dugjátok el a süteményt, még a végén megeszi valaki!!!:)

2012. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek, ez beallitottsag kerdese. Nekem egyebkent anyukam ilyen. :) Van egy öreg neni a falujaban, aki vasarnaponkent unatkozik, ezert gyakran latogatja mostanaban, mint "hivatlan" vendeg. (Azelött meg masokat, mindig van egypar haz, ahova "jar".) A lenyeg, hogy ott aztan felfal mindent, amit eletesznek. Felresikerült sütemenyek, elölhagyott-kiszaradt chipsek...stb. Volt mar, hogy februar elejeig maradt a karacsonyi aprosütemenyböl, el akartam dobni, de anyu mondta: majd odaadja neki, ö örül neki. Szoval emiatt anyu, amikor "friss" sütemenyt süt, es persze a rokonoknak, latogatoknak gondolja pl. bucsukor, azonnal elrakja, amikor latja az ablakbol, hogy ez a neni csenget. Ezt mindenki tudja rola a faluban, sztem masok is igy vannak ezzel. Egyebkent anyosod otthon is ilyen?


Nekem nagyon furcsa, hogy egy anyos ennyire "megdicseri" a sütemenyedet, ilyen "kaposnak" tartja, es raadasul ezt nyiltan el is ismeri...! Mert ez akarhogyan is veszed, dicseret (!!) - nem jellemzö az anyosokra. Legalabbis en ilyet nem hallottam a 10 ev soran, es itt sem olvastam ilyent. Nem lehet, hogy felreertett valamit, es azt hitte, ök hivatlan vendegek, es azt gondolta, nem lesz eleg mas vendegeknek a süti, akiket utana vartok?


7.

2012. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!