Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy férfiasabb...

Mit tehetnék, hogy férfiasabb legyek a nők szemében?

Figyelt kérdés

hogy ne csak a helyes fiút lássák bennem, hanem a férfit is? akitől kapcsolatot is szeretnének.


kezdjek el komolyabban súlyzózni? vagy mit tehetnék?


2012. szept. 4. 08:58
1 2
 1/12 Shai-Hulud ***** válasza:
12%
Beszélj mély hangon, és káromkodj sokat. :-DD
2012. szept. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kell a testi erő is, ez tény. Ha a súlyzózástól kicsit robosztusabb kinézetre teszel szert akkor hajrá.

De ami fontosabb, hogy a beszédstílusod legyen határozott. Inkább kevesebbszer szólalj meg, de akkor értelmesen beszélj és ne hadarj, ne vihogj és ne mondj feleslegesen jópofákat. Csak néha, amikor tényleg üt.


Ezenkívül ha jó áll neked az elegancia, akkor legyél elegáns. Cseréld le a kisfiús darabokat.


Ha nagyon kis gizda vagy, akkor a motoros szerkók sokat tudnak dobni rajtad. Izmosabb és vagányabb leszel benne.

2012. szept. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez azért kortól is függ. Ha már felnőttkorba értél, akkor legyél határozott, legyen véleményed, legyél udvarias, de azért ne akard fényesre nyalni a hölgy hátsóját. Mondanám, hogy legyél okos, de az ugye vagy adott, vagy nem, szóval inkább legyél művelt, érts valamihez, de ne beszélj sokat, főleg ne magadról. Kérdezz, érdeklődj, ne játsz még véletlen sem mások érzéseivel, de merj beszélni a sajátjaidról - de soha nem panaszos hangvételben.

Na nagyjából ennyi, amit össze tudtam szedni nagy hirtelen (páromat alapul véve - azaz nem biztos, hogy a többi nővel egyezik az ízlésem, így hallgass meg más véleményeket is, aztán igazítsd a saját alaptermészetedhez, aztán kész a férfi.)

2012. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy a legtöbb nőnek a férfi abban különbözik a fiútól, hogy komolyabb, értelmesebb, felelősségteljes. Ha valaki nyegle, idétlen, nem lehet rá számítani, annak lehet akármilyen széles a válla, akkor sem lehet komolyan venni. Egy értelmes, érzelmi szempontból is felnőtt nő a sármos külső mellett egy saját magával egyenrangú szellemi partnerre is vágyik.


Külsőleg pedig: A férfinak van véleménye, vannak céljai, van kiállása, stílusa. Visszafogottabban öltözik (pl. kerülendők a tarka, nagy feliratos, poénkodós ruhák), ápolt, tiszta.


26N

2012. szept. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Legyél határozott, tudd, hogy mit akarsz, és vidd keresztül az akaratodat - persze ne erőszakosan. Irányíts a kapcsolataidban úgy, hogy a nő azt érezze, ő hátradőlhet, és nyugodtan rád bízhatja magát.

Ez sokkal többet ér, mint a testi erő...

2012. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ezekkel a belső tulajdonságokkal mind rendelkezek. félig háztartást vezetek, hajnali 5kor kelek, hogy munka előtt megsétáltassam a kutyámat. főzök, sütök ha kell, bevásárolok.


tehát felelősségvállalásban és egyéb felnőtt tulajdonságokban nincs probléma.


nem tudom hogy mi lehet a probléma.

2012. szept. 4. 10:09
 7/12 anonim ***** válasza:
járjál ingben és legyél elegáns és légy HATÁROZOTT! legyenek céljaid , terveid.
2012. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A nőkkel szemben legyél határozott!

Ha egy nő azt érzi, hogy irányítasz, és rábízhatja magad, mert jó lesz neki, akkor tisztelni fog érte, férfiként fog tekinteni. Kezdve azzal, hogy határozottan hívod el randira, pontosan tudva, hogy hova mentek, mit csináltok, a szexig bezárólag.

2012. szept. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Határozottság. A férfiasság nem az öltözködésen múlik. Az ápoltság meg mindkét nemtől elvárás.


Egy férfi attól férfi, ha határozott tud lenni. Sajnos ezt sokan összekeverik az agresszív, pofátlanul domináló stílussal.

A határozottság annyit takar, hogy van véleményed, tudsz és akarsz dönteni (akár moziról, akár életbevágó kérdésekről) és a saját véleményedért kiállsz.

Azt kell eltalálni, hogy a papucs és a zsarnok között hol van a megfelelő félút. Asszertivitás témakörben olvasgass kicsit, az nagyjából útba fog igazítani.

2012. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

légy határozott... meg csinálj...öhm...férfias dolgokat. nekem rengeteget számít, ha egy férfi szedi le a csúnya pókot a falról és teszi ki, nem fél kimenni ha zajt hall a sötétben, meg tud szerelni egy motort, tud istenien főzni, fizikailag erős, meg mit tudom én... művelt is legyen, gyengés a gyengébbekkel, udvarias a pincérrel, amúgy meg határozott és értsen mindnenhez


na meg szerintem a férfias vislekedés megváltoztatja az embert, általa férfiasabb is lesz, pl ha elkezdesz edzeni, igen, vagy valami küzdősport, stb, a saját magadhoz való hozzáállásod is megváltozik.


én speciel nem szeretem az ilyen anyámasszony katonáit, akik teszetoszáznak, vagy mit tudom én, nem tud felfúrni egy polcot (én meg igen).

2012. szept. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!