Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hány éves koráig altattad/a...

Te hány éves koráig altattad/aludtál együtt a fiaddal?

Figyelt kérdés
anyukák válaszát várom.
2012. szept. 4. 11:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
5 hónapos koráig. Utána, ha nyekergést hallottam, felkeltem és átmentem hozzá - vagy a férjem, amelyikünk kevésbé volt kóma.
2012. szept. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
a párom még most is altatja a fiát, holott már 9,5 éves.
2012. szept. 4. 11:10
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Ajjajj, reméltem, hogy ilyen sokáig nincs rá igényük... Az én fiam most lesz 3, de még altatni kell, illetve vele aludni. Elrontottuk. 2 éves koráig 1 szobás lakásban életünk, csak nemrég lett külön szobája, és sajnos nem marad meg egyedül. És egyszerűbb vele aludni mint mászkálni hozzá, sőt sokszor meg sem hallom éjjel, ha nyöszörög.
2012. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
a párom/mi esetünk speciálisabb eset, nem könnyű elvált szülő fiának lenni.
2012. szept. 4. 11:17
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
altatni nagyon sokáig lehet, akár 9.5 évesen is, ha ez azt jelenti, h az ágyánál mesét olvas és kicsit beszélget vele, míg el nem alszik és csak utána jön ki a szobából. a szobájában aludni szerintem 2.5 éves koráig. de az már nagyon a felső határ (ha minden rendben van.)
2012. szept. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Semeddig. Az első perctől ahhoz szoktattam őket,hogy a saját ágyukban aludjanak. Mindkettőnknek így volt a legjobb.
2012. szept. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

konkrétan egy ágyban alszanak.

párom mindig hamarabb alszik el mint a nevelt fiam, és csak akkor jön át mellém ha felébredt hajnaltájt. :S

2012. szept. 4. 11:21
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
oh, akkor náluk nincs "minden rendben". ez azért sok mindent megváltoztat, légy türelmes és elfogadó, a kisfiúnak szüksége van az apa által nyújtott komfort érzetre. az szerinte oké, ha vele marad elalvásig (akár másfél órán át is), de az együttalvás már nem feltétlenül jó dolog. nem tudom, itt melyikről van szó...
2012. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
40 éves koráig. Utána már zavar a horkolása.
2012. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

A párod kompenzál. Ugyanezt csinálja a férjem, most, hogy válunk, rájött, mennyi mindent hagyott ki...

Most hirtelen minden este mesélni akar a lányunknak, és mellette alszik el - pedig már évek óta egyedül aludt el a lányunk. Erre nem a gyereknek van szüksége, hanem az apának...

2012. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!