Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy meleg fiú vok, a szüleim...

Egy meleg fiú vok, a szüleim eddig úgy tűnt h elfogadták, de most mégse amikor rajtakaptak! Miért? Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Pár hónapja mondtam el nekik, volt egy kis balhé, meg azóta se szeretnek beszélni a dologról kerülik a témát meg néha piszkálnak h így nem lesz normi életem stb stb. De azt hittem úgy kábé azért minden rendben :/

Közben meg 2 hete összeismerkedtem egy sráccal talizgatunk és most mindketten hamarabb végeztük suliban áthívtam mert jó lett volna elleni vele kicsit :$ Mert a szüleim 5-6 körül szoktak hazajönni de most apám sokkal korábban hazajött és ránk is tört :S De am nem volt semmi durva csak smároltunk meg nem volt rajtunk póló ennyi!!! És tökre kiakadt h én mit csinálok a srác inkább le is lépett gyorsan, apám meg ott ordibált velem h miért csinálom ezt miért nem vok normális stb. Meg h nem hozhatok haza többet senki fiút, mondtam neki h nem érdekel nem azért mondtam el mindnekinek h ugyanúgy bújkálni kelljen, utána meg megkérdezte h voltam-e már fiúval mondtam igen (ezt eddig nem tudta) és ezen még jobban kiakadt... aztán lement a pincébe vagy egy 20 percre, utána meg mondta h menjek el kicsit itthonról mert egyedül akar lenni... úgyhogy átjöttem egy haveromékhoz, most nem értem mi van eddig is tudták h ez van akk most mi a baja? Már tudják pár hónapja... nem értem ezt az egészet, eddig úgy tűnt h morognak de oké a dolog most meg... :/ És nemtom sztetek mit csináljak ezután? Mert nem akarok bújkálni meg titkolózni de balhét sem! Mondjuk akk már inkább a balhé mint a bújkálás :S

16/F


2012. szept. 4. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert tok mas amikor mondod neki, mert akkor azt hiszik a szulok, hogy, ok, majd kinovi, biztos vmi hobort...mint amikor sajat szemevel latja akkor tudatosul, hogy basszul ez a gyerek nem hulyeskedik...es sajnos foleg a hetero ferfiak hajlamosak undorodni az ilyenektol, gondolj bele, apukad szeret, szertne vele buszkelkedni, hogy milyen ferfiaf fia van, erre kiderul, h meleg...ezt akar csalodasnak is felfoghatja, h o nem csinalt jol vmit, az o hibajam h ilyen a gyerek...legyel vele megertobb, adj idot a szuleidnek, hogy ezt megemesszek, ha kell, meselj nekik tobbet magadrol, ehhez sok ido kell
2012. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért már hallani, meg más szembesülni vele.
2012. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
bocs a gepelesi hibakert, telefonrol irok, amugy en lany vagyok, de van meleg fiu baratom tobb is, a legtobbnek evek kellettek miutan elmondta otthon hogy hazavihette a baratjat, nem ket het, szoval meg varj ezzel, ne provokald oket
2012. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De direkt azért mondtam el nekik h készüljenek fel és h ne legyen ilyen! Meg mondtam azt is h ez tök komoly nem hülyéskedek meg nem "növöm ki"!
2012. szept. 4. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Oké, de ettől még tényleg totál más látni, mint hallani.

Akár hiszed, akár nem, a szüleidnek is pokoli nehéz ez az egész. És már bocs, de annyira nem is tűnik vészesnek a reakció.

Szerintem üljetek le megbeszélni, mikor mindenki lehiggadt szépen, és mondd el, hogy igen, ez valóban így van, így lesz, sajnálod, hogy előzetesen nem szóltál, hogy felhozol valakit (én nem csak a pasimat jelentettem be előre, hanem csak ha barátokat hívtam, azt is, elvégre a szülői házba viszem), legközelebb szólni fogsz.

2012. szept. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hetero lány vagyok, de én sem meztelenkedem a barátommal, meg csókolózok a szüleim előtt. Szájrapuszi maximum, de nálatok a dolog kényességét tekintve inkább ez sem.

Érthető apukád reakciója, inkább most húzd meg magad, menj a sráchoz, vagy ilyesmi.

2012. szept. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Értsd meg apud.Sokk lehetett amikor rátok nyitott. Hogy az ő pici fia mit csinál. Adj nekik időt, hogy elfogadják. A pasidnak tudják a szülei?
2012. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Akkor esett le apádnak, hogy mi a helyzet. Amikor mondtad neki, nem biztos hogy eljutott a tudatáig, vagy nem akarta elhinni teljesen.

Hát ha az én fiam lenne meleg, és rajtakapnám, én szép csendben becsuknám rájuk az ajtót, élvezkedjenek csak. Most mi van abban, hogy meleg? És akkor mi van? Attól még az én fiam, feltétel nélkül kell szeretni őt. Nem azért szeretjük a gyereket mert heteró és lehet vele hencegni.Hát ha egy szülő nem fogadja el, hogy a gyereke nem heteró hanem bármi más, az primitív, ennyire egyszerű.

Ne foglalkozz a szüleiddel, csak és kizárólag azzal, hogy NEKED jó legyen, neked mi/ ki okoz örömet, egy életed van neked is mint mindenkinek, töltsd ki tartalmasan úgy, hogy megfeleljen neked, és ne azon vacilálj, hogy bujkálnod kell. Érezd jól magad a bőrödben! Ha így, akkor így! Sok sikert és boldogságot:-)

2012. szept. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!