Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagáltam túl? Vagy van...

Én reagáltam túl? Vagy van némi igazam?

Figyelt kérdés
Anyukámmal összevesztem. Kiöntött valamit a WC-be, pontosabban maradék levest. Ezután lehúzta a Wc-t, betette a mosatlant a mosogatóba, és kézmosás nélkül elkezdte pakolni a tiszta tányérokat a konyhaszekrénybe. Én allergiás vagyok ilyenekre, és szóltam érte, hogy előbb a WC lehúzóhoz ér, meg a kilincshez, utána meg úgy pakolja a tányérokat, hogy nem mosott kezet...hiába nem pisilt, meg ilyenek, akkor is hozzáért a gombhoz. Ezen felkapta a cukrot, és most én vagyok a rossz. Szégyenlem is magam, de én az ilyenekre allergiás vagyok :( Most lehet túlreagáltam?
2012. szept. 5. 17:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen esetben én sem szoktam kezet mosni.

Megjegyzem:makkegészségesek vagyunk, sosem vagyunk betegek.

Nem kell annyira félni!

2012. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bírom az ilyet, és nálunk ennél durvább is akad sajnos. :(
2012. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
De ha már volt időd végignézni, ahogy pakol, akkor nem tudtad volna helyette bepakolni a tányérokat?
2012. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy lesz egy-egy ilyen irónikus kérdés. Ez nem válasz a kérdésemre.

Én egyébként most értem haza a munkából, éppen lepakoltam a cuccaim, és söpörtem fel a kutya után, éppen ezért két helyen nem tudok egyszerre lenni.

2012. szept. 5. 18:06
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem te reagáltad túl, de voltaképp mindenkinek joga van a fóbiáihoz is...
2012. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Azonnal bocsánatot kértem tőle, távol áll tőlem a veszekedés.


Fóbia lenne? Én nem gondoltam volna, hogy ez extra elvárás, én csak azt gondolom, hogy ez alap higiénia. Tényleg nem szántszándékkal vagyok ilyen, nekem csak beletartozik a higiéniába. Mert a Wc gombján, és a kilincsen több a baktérium, mint magán a Wc ülőkén. Így ha valaki megfogja, majd közvetlenül megfogja a tiszta tányért is, és utána eszik belőle, akkor az olyan, mintha valakinek a pisis fenekét nyalogatná. Attól még hogy nem látjuk a bacikat, attól még ott vannak, és kész. Nyilván rendszeresen takarítjuk, de nálunk mindig akkora a forgalom, sok a vendég, így sokan használják a WC-nket.


Köszönöm a válaszokat.

2012. szept. 5. 18:24
 7/16 anonim ***** válasza:
egy kicsit kenyszeres vagy amugy, de en is hasonlo vagyok, szoval megertem...az en anyukam sem mos kezet ilyen esetekben, ami engem nagyon zavar, de ennyi idosen mar nem fog valtozni, masok vagytok, ennyi, gondolj bele, h mikor kicsi voltal lehet h wc lehuzas utan teged simogatott pl, megis itt vagy meg...nem kell ennyire felni a baciktol, mert nagyon legyengul az immunrendszered, nezd meg a higenia hipotezist, na de mindegy, a lenyeg, h vedd lazabban a dolgokat, meg jobb lesz ha kulon lakasba koltozol majd, en mar nem lakom otthon, es pl heti 2-3x letisztitom domesztosszal a wc uloket lehuzot stb
2012. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez szerintem is undorító! Én akkor is kezet mosok, ha hazaérek, a táskámban koszos kézzel nem túrkálok. A kislányom, amikor hazajön az oviból, addig nem érhet hozzá semmilyen játékához, amíg kezet nem mos. Milyen gusztustalan már, hogy a bacilusos kezével pakolgatja már a tányérokat.
2012. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 omba ***** válasza:
100%

A legtöbb baktérium a számítógép billentyűzetén és a mosogatószivacsban van, ezeket mennyire sterilizálod?

Nekem is furcsa lenne egy ilyen jelenet, de nem hiszem, hogy aggodalmat keltene bennem.


(veszélyes út: volt egy szomszéd asszony, aki miután szült, elkezdte hypóval mosni a lépcsőházat, majd a kilincset, majd az anyja kezét....)

2012. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha az alábbit hozzátetted volna, nem lett volna anyukádnak semmi baja: "nem tetszett,hogy wc fogdosás után, kézmosás nélkül pakolod a tányérokat, de hagyd csak, megcsinálom én, te pedig pihenj le addig."

Egyébként meg nem kell azért ennyire sterilnek lenni, attól jönnek a betegségek.

2012. szept. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!